Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » El vagyok átkozva, levetessem?

El vagyok átkozva, levetessem?

Figyelt kérdés

Egy ideje minden úgy sikerül, ahogy pont nem akarom:

-a szüleim nagyon sokat veszekednek

-a bizonyítványom sem lett olyan jó mint szerettem volna

-mindig lehangolt és fáradt vagyok, nem tudom miért

-egy csomó mindent elrontok

-nem tudok barátokat szerezni

-egészségügyi problémáim is lettek, pl. valami gond van a gyomrommal, a menstruációm is sokkal rosszabb mint volt

-nagyon stresszes vagyok

És mindezeket nem olyan régóta, kb. 5-6 hónapja, addig nem nagyon volt baj. Állítólag átok van rajtam, nagyon el vagyok átkozva. Ha levetetem, akkor ezek a bajok el fognak tűnni úgymond?

16/L



2017. júl. 9. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Nincs ilyen hogy átok, csak hiszékenység. Ne jósra költs hanem sportolj, vagy menj el egy pszichológushoz.


Sokkal többet érsz vele, mint egy hazug "jóssal", aki átver és elhiteti veled, hogy "földöntúli erők" munkálkodnak feletted.


Ez szimpla hazugság.

2017. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Az elsőről nem tehetsz csak ők, a többiről meg csak te. Az utolsó kettő pedig összefügg. Ne sarlatánokra költs pénzt.
2017. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Neked inkább fel kéne nőni.
2017. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Erősítsd magad. ! Ne add fel az életet
2017. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Örülj neki,hogy csak ennyi a bajod 16 évesed,ez kb semmi ahhoz képest,amit a legtöbb ember 16 éves korára már átél Magyarországon.Szóval mindig nézd a jó oldalát,azt hogy nagyon szerencsés emberek közé tartozol.
2017. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy elátkozva,ezek szokásos életbeli problémák,amik MINDENKINEK vannak.
2017. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 thoomas26 ***** válasza:
91%

Átkot nem tudsz levetetni. Ha egyáltalán van is rajtad. Ezt a legfontosabb megértened. Kizárólag magad tudod túltenni saját magad rajta. Azzal, hogy egyszerűen nem hiszel benne, az átok ugyanis csak arra hat, aki hiszi, hogy hat rá. Persze nem elég csak mondanod, hogy nem hiszel benne, igazán úgy is kell érezned és tudnod.


Valóban az a legfontosabb, ha a körülmények ellenére mégis megpróbálsz a lehető legoptimistább és legboldogabb lenni. Bármennyire is úgy érzed, rosszat gördített eléd az élet, tudd, hogy mennyi embernek még ennél is rosszabb sors jutott, s becsüld meg azt, amid van, légy hálás érte. Ne azt nézd, hogy mik azok, amelyek nem úgy sikerültek, ahogy szeretted volna, hanem azokra összpontosíts, ami szép az életedben. Ha figyelmes vagy rá, ilyet is fogsz találni.

Tudom, mondani nagyon könnyű, de a stresszt iktasd ki minél jobban az életedből. És fel a fejjel!


Ha bármilyen negatív energia is lenne rajtad, kiegyensúlyozott és boldog lelki állapottal képtelen volna tovább maradni. Ellenkező esetben pedig csak táplálkozna abból. Ennek érdekében viszont kizárólag te tudsz érdemben tenni, mindenki más csupán segítséget, tanácsot nyújthat.

2017. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Átkok nem léteznek, tehát a kérdésed eleve okafogyott.
2017. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!