Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halál közeli élmény. Ki mit...

Halál közeli élmény. Ki mit látott?

Figyelt kérdés
Mit jelent, az ha valaki semmit nem látott, se fehér fényt az alagút végén, se túlvilági szereteteket, csak a nagy sötét feketeséget.
2010. máj. 22. 16:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem autóbalesetem volt.És én teljesen máshogy éltem meg, mint azok akik velem ültek benn.Amikor elkezdett pörögni a kocsi, én belülről azt a sötétséget láttam, és az ablakokon a fény tűzött be, aztán becsúsztam a két ülés közzé. Gyengének éreztem magam és nem kaptam levegőt, aztán könnyűnek éreztem magam, mintha repülnék, de felráztak, hogy jól vagyok-e. Mi van velem.

Nekem ilyen élményem volt, szerintem mindenkinek más..

2010. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
86%
nem tudom lehet-e ezt halálközeli élménynek mondani, de nemrégen kipróbáltam ezt a mesterséges ájulást... Teljesen kiesett az ájulás előtti pár másodperc. Mindenféle emlékképek, gondolatok, érzések hatalmas mennyiségben. hosszú perceknek tűnt pedig a többiek szerint csak 5-10 másodpercig feküdtem... 15/F
2010. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Valóságban még nem volt halál közeli élményem de álmomban már 2x is. Ráadásként a halálomnál nem keltem fel álmodtam tovább, hogy mi van a halál után. A közös az volt a két álomban, hogy mindegyikben boldog voltam és megkönnyebbülést éreztem, egyszerűen minden tökéletes volt, semmi nem nyomasztott. Először édesanyámnak szerettem volna szólni, hogy ne aggódjon mert jól vagyok, minden rendben van. Sajnos ő nem látott engem és nem is hallott. Aztán elindultam egy hosszú úton ahol nagyon sokan mentek, akik ismerték egymást azok beszélgettek, láttam ott a mamámat (aki még él) viszont ott fiatal volt. Szóltam neki, hogy szia mama, ő meg nem ismert meg. Viszont nem voltam szomorú végig nagyon jó kedvem volt.
2010. máj. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
Álmomban többször én is átéltem már a halált, de csak az egyikre emlékszem tisztán. Valami lépcsőn mentem fel, és pont úgy estem el, hogy gondolom a fejem vághattam be elég erősen. Meghaltam, és soha nem érzett könnyűséget és boldogságot éreztem. Közben mosolyogtam végig. Aztán felkeltem. Utána jó ideig nem is féltem a haláltól.
2010. máj. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
Nekem 2 hetesen volt halálközeli élményem, de arra nem emlékszem ugye...
2010. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
49%
Haha utolsó komment hahaha
2010. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Óriás majmaim válasza:
Akik jönnek az álmukkal mi a f@szt akarnak? Mindenki halt már meg álmában, úúú és akkor meg mi van? A mesterségesen beájult ön fojtogatónak pedig 5 percig kellett volna oxigén nélkül lennie. Ennyi hülyét egy oldalon.
2021. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!