Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történik az öngyilkosság után?

Mi történik az öngyilkosság után?

Figyelt kérdés
Chester Bennington halála óta minden nap arra gondolok, vajon jobb most neki?! Szerintetek megnyugszik valaha egy öngyilkos ember lelke? Vagy szenved tovább, attól mert a teste már nem él? Mi viszi rá az embert, hogy képes valaki ilyet tenni? Nyilván nekem is voltak rosszabb periódusaim az életben, és gondoltam már rá, de soha az életbe nem tudtam volna megtenni! Van esetleg az ismeretségi köreitekben olyan, aki megpróbálta, de nem sikerült neki? Minden történetet/gondolatot szívesen fogadok ezzel kapcsolatban! :)

2017. júl. 31. 16:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szkeptikus, DE!

Ti honnan a francból tudjátok, hogy kiből lesz fogyatékos a következő életében ? :D Olyan magabiztossággal állítjátok mintha ezt ti már átéltétek volna vagy bármit is tudnátok erről az egészről.

Ne értsetek félre én nem azt nézem hülyének aki feltételez dolgokat, de aki ilyen lazán leírja, hogy az öngyilkosok büntetése fogyatékosság... Persze LEHET, de ti ezt nem tudhatjátok ennyire biztosan. Igazából azért írtam, mert ez már a sokadik kérdés ahol egyesek olyan magabiztossággal írnak ilyen dolgokról mintha tök nyilvánvaló lenne..

2017. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a szomszédom akasztotta fel nem rég magát és sikerült neki. Nagyon rákos volt a bácsi. Az asszony elment boltba, s mire visszaért már lógott. Mellesleg nekem is vannak hajlamaim. Most nagyon mély pontom van. Ma kimentem a vonatállomásra, nem is tudom, hogy megtettem-e, de a síneken táncoltam és gyakran jött a vonat (azért mondom, hogy nem tudom, mert jól beittam közben, hogy ne érezzem és tutira elütött a vonat, de itt vagyok). Filmszalag szakadás volt az egyik vonat után, de most komolyan és utána arra eszméltem, hogy a sínen újból táncolok és egyensúlyozgatok. Haza úton érdekes módon egy vonat se jött, pedig újból ott loholtam és vagy három órát odakinn töltöttem, viccen kívül ijesztő volt, hiába néztem előre és hátra nem jött vonat! Hazafele menet különös módon féltem a nagyobb járművektől mikor kiértem a bekötőre, ami ezelőtt soha se történt meg. Mellesleg egy olyan vasúti szakaszon voltam, ahol nem láthatott senki és olyan messzire mentem, ahol valószínűleg épeszű ember meg se fordul. Nem azt mondom, hogy túléltem egy gázolást csak nem emlékszem, hogy tényleg elütött-e (nagyon részegre ittam magam csak, hogy kiugorjak elé). És mégy egy fura dolgot figyeltem meg, arra a szakaszra körülbelül másfél óra alatt értem ki lassú tempóban, viszont a visszaút sokkal hosszabb volt szinte pontosan kétszer annyi ideig tartott, annyira azért nem voltam részeg, hogy csak botorkálva menjek.


A munkahelyem miatt akarok öngyilkos lenni, ha nem rendeződik más alternatívák is vannak, de ez a vonatos dolog nagyon megrémített még engem is. Ki ne próbáld! Én nagyon elszánt voltam és rohadtul messzire mentem, ahol senki nem láthat és beszélhet le róla, még le is ittam magam. Annyi rémlik, amit odafenn is elmeséltem (táncoltam a sínen és a vonat már ott volt, de valamennyi idő kiesett, amire nem emlékszem, annyira meg nem lehettem részeg, hogy ne emlékezzek)

2017. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
51%
Chester Benningtont az illuminátusok ölték meg. Monarch programozást hajtottak végre(egy pedofil megerőszakolta), és droggal létrehoztak több személyiséget nála. A többszörös személyiségűek gyakran függőséggel rendelkeznek így menekülnek el a fájdalmas emlékektől. Majd pedig megtette. Asszem a Delta programozás az amikor öngyilkosságra kényszerítenek. Így ölték meg.
2020. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%
"Mi viszi rá az embert, hogy képes valaki ilyet tenni?"Daganatos rákbetegség utolsó stádium,amikor az orvos csak széttárja a karját!
2020. szept. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 cami55 válasza:
100%
Ez börtön bolygó! A szabadulás a test halála! A lélek ki szabadul a fogságból!Ez árnyékvilág! A lélek fény természetű! És örökfényességre vágyik! Ezért az öngyilkosság szökési kisérlet! Van aki többször meg próbálja! Itt a földön csak biórobotok vagyunk! Mindenki! Az igazság a fény odaát van! Stb!
2021. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!