Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ennek köze lehet a depresszióhoz?

Ennek köze lehet a depresszióhoz?

Figyelt kérdés
Már jó pár hónapja depressziós vagyok és kb. 2 hónapja kaptam gyógyszert is. Kezdet javulni a dolog, de most egy hete kezd vissza térni, újra nem tudok enni és aludni és újra vissza jöttek az öngyilkosági gondolatok, de ami edig nem volt csak most ebben az egy hétben az az h, ha eszembe jutt az öngyilkoság, akkor elkezdek rosszul lenni pl. Szédülök, nagyon melegem van vagy fázok, remegek, alig kapok levegőt, vagy gyorsan ver a szívem, ez a depresszió miatt van?

2017. júl. 24. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább szorongásnak vagy pániknak tűnik. Nem tudom, ki írta fel a gyógyszert, de jó lenne, ha rendszeresen konzultálnál pszichológussal, és feltárnátok az okokat.
2017. júl. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 jeverezi ***** válasza:
MAJD AKKOR BEszÉLJ H. DEPIS VAGY HA ORVOS DIAGNOSZTIZÁL ADDIG MAXIMUM CSAK JÁTSZOD AZ ESZEDET TE NAGYON OKOS!
2017. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es: Igen jó lenne, de sajnos még 1 hónapot erre várnom kell, de köszi a választ. :)


2-es: Nem mondtam h nem voltam dokinál, nem csak úgy el kezdtem azedni a gyógyszert, de hidd el én lennék a világ legboldogabb embere ha csak az eszemet játszanám, de azért köszi a választ neked is, ismerem olyat aki tényleg csak az eszét játsza....

2017. júl. 25. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért kell 1 hónapot várnod?
2017. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert csak akkor tud fogadni, de nem tudom h vissza menjek e hozzá.
2017. aug. 6. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!