Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miert vagyok egesz evbeben...

Astoriaheelfiger kérdése:

Miert vagyok egesz evbeben szerencsetlen?

Figyelt kérdés

28 eves ferfi vagyok kilatastalan helyzetbe kerultem!!!

Nos ebben az evben januar elso heteben elhagyott a parom! Majd januar vegen bele mentem egy uzletbe ahol lehuztak 1 millaval a rendorseg lezarta az ugyet mint kiderult utolag a rendor nyomozo szemelyesen ismeri a tettest konkretan a rabositasnal le pacsiztak elottem azt hittem ott leszek rosszul! Kozben panik beteg lettem az orvos rivotrillal tom! Kora tavasszal volt egy hirtelen nagy lezuhant csapadek a kozponti elnyelo csatorna nem tudta elnyelni azt a rengeteg essot konkretan alakasom orran szajan jott fel a szennyviz!!!! A hajlitott tvm a 20 cm es allo vizben kerpernyovel lefele uszott a vizben a szaritos mosogepem,hutom,laptopom megint csak tonkrement a szonyegek a butor!!!! Az osszokozott karom 2 milla a haznak van biztositasa megigertek a tisztasagi festest es a higineiai takaritast hat semmi nem lett belole! Azota probalok ujra szerelmes lenni ismerkedni, de folyamatosan csak az elutasitasokat kapom! Nem azert ,mert ronda vagyok,hanem, mert konkretan nincs onbizalmam, dehogy is lehetne! Rengeteg baratom kert kolcson aztan leleptek ,vagy nem adjak vissza a penzem!!! Nyaron egy reggeli nap arra mentem oda, h a kocsim ket hatso kereket leszedtek es teglakat raktak ala! Julius vegen mentem vna nyaralni,de a fonokom be hivott melzni es megfenyegetett , h ki rug, pedi szabin voltam igy uszott a repjegyem es a szallasom! Most megtalalt a balogh agnes behajto ,mert tovabb varakoztam mint 5 perc vhol es megbuntettek kaptam egy levelet, h a tartozasom150 ezer forint!!! Felkerestem egy ugyvedet es azota iscall az ugy ma lett vegleg teljesen elegem reggel egy cetlit ledobva talaltam a bejarati ajtom elott es az van ra irva,h legkozelebb nem fognak irni nekem hanem jonnek es mindent lefognak foglalni!!!! NEm hiszek az atkokban , mar josnal is voltam 40 ezret legombolt rolam majd o megtisztit... Nyiregyhazi josno soha sem lattam eloben telefonon mondott ezt azt!!! Voltv ami igaz volt volt ami nem,de o ragaszkodott hozza,h fizessek es segit... Hat semmi sem valtozott! Istenemre eskuszom elegem van!!!!! :((((((


2017. okt. 11. 02:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vagy Isten, vagy az ezotéria. A kettő együtt nem megy.


Felejtsd el az ezotériát, az a megoldás.

2017. okt. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"a rabositasnal le pacsiztak elottem azt hittem ott leszek rosszul"


Ilyenkor nem rosszul lenni kell, hanem feljelentést tenni a rendőr ellen.


"A hajlitott tvm"


Hajlított tévéd van és szerencsétlennek nevezed magad? :D Másnak százéves tévéje sincs, nemhogy hajlított...


"szaritos mosogepem,hutom,laptopom ... a szonyegek a butor ... a haznak van biztositasa ... a kocsim ... a repjegyem es a szallasom ... josnal is voltam 40 ezret legombolt rolam"


Az a te bajod, hogy egyszerűen képtelen vagy értékelni azt a rengeteg mindent, amid van.


"Voltv ami igaz volt volt ami nem"


Ilyeneket itt is mond neked bárki teljesen ingyen.

2017. okt. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy eléggé körültekintő és alapos, sem a kapcsolatok kialakításánál, sem a saját életkörülményeid megteremtésénél.
2017. okt. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Változtass nézőpontodon!

Ha 1 lityis üvegedben 1/2 lityi borod van, ne 'félig üres!'-nek, hanem 'félig teli'-nek nézzed. Igaz, ez az agyban dől el.

.

Kérdésed (hosszú) kifejtése nem más, mint rongyrázás.

Hol tartottad TV-det, ha 20cm vízben már úszni tudott?

Laptopod a szőnyegen tartod?

"volt egy hirtelen nagy lezuhant csapadek"

Ugyan kérlek, ki beszél így, ki mondja ezt rajtad kívűl a 'falhőszakadás' helyett?

.

"mar josnal is voltam 40 ezret legombolt rolam"

Ez panasz, vagy dicsekvés?

Van olyan család, akiknél nem jut ennyi egy hónapban kajára, te pedig kóklerhez hordod pénzed?

.

Rendezd gondolataidat, vegyél vissza arcodból, megszünik 'szerencsétlanséged'!

2017. okt. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindig is szerencsétlen voltál, ez a titok.
2017. okt. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
2017. okt. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Tudom, hogy nehéz, de tényleg próbálj meg pozitív lenni.
2017. okt. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezért volt ez a kérdés ennyire ismerős...

Ez a csávó minden hónapban szerencsétlen :D

Csak tudnám milyen eredményt vár ezektől a "cringy" kérdésektől.

2017. okt. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Beszéld át a dolgokat valakivel. Problémákat stb. Mit, hogyan kellene elrendezni.
2017. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki sír, attól el kell venni! Ha adsz neki, nem tanul hibáiból!
2017. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!