Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lenne valami negatív következm...

Lenne valami negatív következménye?

Figyelt kérdés
Elvették a gyerekem ideiglenesen de az egyūttmūködést innét a hatósággal nem akarom vállalni,az apa vállalja akivel egyūtt lakok.Ez még nem jelent egyet azzal,hogy lemondok a gyerekemről nem?
2017. márc. 30. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Jogilag sajnos nem jelenti azt.
2017. márc. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem értem elmagyaráznád?
2017. márc. 30. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érti,hogy aki arra nem képes,hogy együtt működjön a hatósággal,visszakaphatja a gyerekét(márpedig igen nyomós ok/indok kell ahhoz,hogy kiemeljék a családból)....nem mellesleg maximálisan egyet értek az 1. válaszolóval.

Költői a kérdésem:milyen anya az ilyen anya?!

Az apa előtt le a kalappal,hogy vállalta!Úgy látszik Ő szeretné visszakapni a gyereket.

2017. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hahhhahhaaa most sem vágom miről beszéltek most akkor ha nem vallalom olyan mintha lemondanek rola vagy nem?
2017. márc. 31. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem olyan , mintha lemondanal róla. Nem tudom mi a gond, mi az amit nem tudsz/akarsz vállalni. Vedd figyelembe, hogy ha az apával valamiért nem működik majd a dolog köztetek és szakitotok, ő lesz az, akinek ezek után az előzmények után a gyereket oda fogja ítélni a bíróság a gyermekelhelyezesnel
2017. ápr. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olyan nem lesz hisz az apa ragaszkodik hozzám és szerintem jobban is szerethet mint én őt,válni nem akarunk meg nem is menne bele mert érzelmileg nagyon kötődik hozzám.
2017. ápr. 2. 23:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Te mennyire szánalmas vagy, a gyerekeid nem kellenek, a párodat nem szereted, akkor minek vagy velük. Hagyd ott őket hadd éljenek boldogan, nélküled!
2017. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kimondta hogy nem kellenek? ennyi lökött embert
2017. ápr. 3. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!