Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Paranormális észlelés!?

BarbiEgy kérdése:

Paranormális észlelés!?

Figyelt kérdés

Sziasztok, előre leszögezem, a rosszindulatú, hitetlenkedők kíméljenek, így is a föld alatt vagyok 3 méterrel...


Küldök kommentben egy képet. Aki jártas a témában, vagy tapasztalt hasonlót, megtudná mondani Nekem, mi lehet ez?

A kép hibája, vagy valami idegen erő? A szemem eredetileg nagyon sötét barna, nem hordok kontaktlencsét.



2017. nov. 24. 11:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a fénytörés vagy tükröződés miatt kialakult anomáliáról van szó, ami a képen látható csak.
2017. nov. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Mi a halál van a képpel? Csak én nem látom? xD
2017. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

akkor méééér nem a tekknika rovatban tetted fel a kérdést???

És akkor nem kée gyűűűűűlölni az embereket. Szerintem a csempe tükröződik. Szívesen! Paranormális, az....

2017. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
Megszállhatott valamilyen démonszerű lény, állítólag a kamera képes lefotózni magát a lelket... sürgősen menj el ördögűzőhöz mielőtt még kárt teszel valakiben!
2017. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
furdes kozben fenykepezed magad? tenyleg paranemnormális.
2017. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
Egyre jobban ruhelled az embereket, mi? Igazi xenofob gyikember vagy
2017. nov. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Ez nem képhiba. Az újabb fényképezők már nem torzítanak egy kis mozgától. Ha mégis mozgáselmosódás lenne, akkor a szemének a sötét része több lenne és nem kevesebb.


Ha képfeldolgozási hiba akkor miért egyformák a szemei és miért csak a szeménél hibás?


A sok hozzártő beírja hogy képhiba. De milyen?

2017. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 rionen ***** válasza:

Nos a fürdőkádban magadat fényképezni emos arccal már önmagában is lehangoló, de érdemes lenne elmenned egy vérvételre. Én első ránézésre vitaminhiánynak mondanám. Nem olyan rég futottam bele egy hasonló képbe gyermekbántalmazási per során. A kis fiú erős vitaminhiányban szenvedett.

Ha máskor is ilyen a pupillád akkor menj el orvoshoz. ha nem akkor ne fancsali arccal fényképezd magad a fürdőkádban, nem sok értelme van...de bocs ha ennek is van valami fan clubbja....

2017. nov. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Utolsó tudod mi az a pupilla?
2017. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"A sok hozzártő beírja hogy képhiba. De milyen?"


Nem tudjuk itt neked egy fórumon rekonstruálni a képhibát = tutibiztosparanormálisjelenésgvót ?

2017. nov. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!