Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudatosítsam magamban,...

Hogyan tudatosítsam magamban, hogy nincsenek szellemek, meg ilyesmi lények? Ha pedig vannak, nem tudnak ártani?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.

A barátaim is hülyének néznek, ha meg akarnak nézni egy horrorfilmet, vagy el akarnak mesélni egy rémtörténetet, én sosem engedem nekik, max úgy hogy ne halljam/lássam, mert nagyon félek, ők pedig nem tudják egyszerűen felfogni, hogy én ilyen vagyok..engem is nagyon zavar..Hogy tudnék változtatni magamon?


(Bocsánat, ha bénán fogalmaztam, vagy esetleg rossz kategóriába soroltam a kérdést.)



2017. nov. 25. 19:34
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

58 %


A privát neked szólt. Kíváncsi lettem.


szép napot

2017. nov. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
23%
Legalább annyit sikerült elérni, hogy a tudomány kivonódott a rendszerből. Valóban vannak olyanok, akikkel felesleges ilyenekről beszélgetni. Az önjelölt tudós pedig akár hizelgő is lehetne, ami elválaszt tőled. Általában a tudományos gondolkodás gyalázatos helyzete az ilyen embereknek köszönhető. Te is mint rengeteg hasonló társad azt hiszitek, hogyha a másikat személyében sikerül nevetségessé tenni, akkor igazatok van. A tudomány a személyeskedésre nem hoz ellenérvet, mert az nem az érvelés tárgya. Az már neveltetésed hiányossága, hogy valakit akkor is tovább hülyézel, amikor erre többszörösen nem reagál. Valóban létezik élet az agyhalál után... A szellemek neked nem csak megmutatkoztak, de a hatalmukba is kerítettek és kiszívták az agyadat. Agyhalott zombi vagy
2017. nov. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
53%

Hát ez nagyon magas labda.


"Legalább annyit sikerült elérni, hogy a tudomány kivonódott a rendszerből."


Ha a te semmitmondó " tudományosságod " kivonásárról van szó, úgy igen sikernek, eredménynek könyvelem el én is.


"Valóban vannak olyanok, akikkel felesleges ilyenekről beszélgetni."


Ebben végre eggyetértünk. Hozzá teszem, hogy fájdalmas is.


"Az önjelölt tudós pedig akár hizelgő is lehetne, ami elválaszt tőled "


Hízelegj csak magadnak tovább nyugodtan. Ha nincs ló, jó a szamár is.


"Általában a tudományos gondolkodás gyalázatos helyzete az ilyen embereknek köszönhető."


Igen, igen én is így gondolom. Kártékony vagy.

Az önjelőlt "tudósok" sok kárt okoznak. A valódi tudósoknak pedig minden tiszteletem.

Kívánok egészségben,sikerekben gazdag, munkát a mindannyiunkért végzett tudományos kutatások elismeréseképp.


"Te is mint rengeteg hasonló társad azt hiszitek, hogyha a másikat személyében sikerül nevetségessé tenni, akkor igazatok van. "


Ezt ti szoktátok csinálni, az önjelőlt tudós, tudományos szakkör keretein belül, és itt is.


"A tudomány a személyeskedésre nem hoz ellenérvet, mert az nem az érvelés tárgya. "


Tisztában vagyok azzal, hogy az igaz beszéd, nem euro, és társadalom konform.

A példa te vagy rá.(rajtad kívül ezt mások érteni fogják )



"Az már neveltetésed hiányossága, hogy valakit akkor is tovább hülyézel, amikor erre többszörösen nem reagál."



Mint említettem volt, grófi családból származom. A neveltetésemről nincs mit beszélnem veled.


" Valóban létezik élet az agyhalál után"


Igen, igen.

Ékes bizonyítékként szolgálsz...HISZ TE IS ITT ÍROGATSZ...teljes reprodukciós pusztulásod után...!


" A szellemek neked nem csak megmutatkoztak, de a hatalmukba is kerítettek és kiszívták az agyadat. "


Arról végképp nem tehetek, hogy veled " még a szellemek " sem foglalkoznak.

Valószínűleg a "hiba az ön készülékében van "


"Agyhalott zombi vagy"


Nem fogsz lerántani, a te szintedre, haver.


szép napot

2017. nov. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

Nem tudom szerintem kerüld az ilyen dolgokat ha nem bírod.en is csak egyszer láttam horrorfilmet, soha többet nem néztem egyet se.rémtortenetekkel remhirekkel úgyszintén kerülöm ezeket messziről.


Szerintem ha van csöpp intelligencia a barataidban akkor elfogadnak így is.enfem elfogadtak:)

2017. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!