Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért mondjak azt egyesek...

Miért mondjak azt egyesek hogy a lelek dönti el azt leszuletese elott hogy milyen élete legyen milyen képességeket kapjon illetve mi történjen vele élete során?

Figyelt kérdés
Szerintem ez akkora hülyeség, akkor most az afrikai éhezők maguk választottak azt hogy ehezenek szenvedjenek??? Es meg sorolhatnek dolgokat. Ki az a hülye aki ilyen szenvedéseket onkent vallall??

2017. dec. 18. 15:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Képzeld el, hogy lélekként kitalálod, hogy milyen jó lenne megtapasztalni a barátok szeretetét.


Mi lenne ehhez könnyebb terep mint egy szegény és szeretni nem képes család?


Ha tippelnem kellene akkor az Afrikába éhezőnek született emberek az anyagi lét megtapasztalását és az önfenntartás fontosságát tanulják.

2017. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Amit az EGO szenvedések vél, az a léleknek tisztulás. "

Nézd, én biztos vagyok benne hogy ha szeretnél nagyot előre lépni ebben a dologban, akkor találhatsz olyan embereket akik jószándékúan átveszik tőled az anyagi értékeidet és ha kell akár meg is vernek és fenyegetnek. Mindezt persze csak a lelked tisztulásáért.

2017. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!