Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » El lennék átkozva anyagilag?

El lennék átkozva anyagilag?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem sikerül egyről a kettőre jutnom, anyagi csőd az életem kb. Sosem voltam gazdag, jómódú, de már évek úta akármivel próbálkozom, jobb munkahely megkapása, továbbképzés, szóval bármilyen előrébb jutási lehetőség rendre nem jön be. Még lottózom is kínomban, de az sem hoz sikert, néha egy ezrest és ennyi.

Pedig az a vicc, hogy tehetségesnek, ügyesnek mondanak, mégis, akárhogy próbálom ezeket a tulajdonságaimat kiaknázni, nem sikerül, miközben a kevésbé tehetséges ismerőseim jobban érvényesülnek hasonló területeken.


Szóval nem értem az okát, nem tudom hová tenni, és már családtagjaimban is megfogalmazódott, hogy mi lehet az oka annak, hogy nem tudok előrébb jutni. Ezért jutott eszembe, hogy mi van akkor, ha el vagyok átkozva valaki vagy valakik által.


Mik ennek a jelei? Aki jártas az átkokban - és nem trollkodók válaszait kérném - az kérem, írja már le, lehet-e ez átok és mit tehetnék ebben a helyzetben. Köszönöm!



2018. jan. 29. 09:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mióta ez a semmirekellő rablóbanda ül az ország nyakán, mind el vagyunk átkozva
2018. szept. 13. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

mindannyian el vagyunk átkozva már több mint 10 éve

az átok neve: Fidesz

jöhet a lepontozás a fidióta-nyalókáktól, ennyit tudnak meg a nevüket...

2019. aug. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!