Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Átok van rajtam?

Átok van rajtam?

Figyelt kérdés
Először is nem kötekedésből, de szeretném leszögezni nem igazán hiszek az ilyesmiben, de valami nem hagy nyugodni. Volt egy kapcsolatom sok évvel ezelőtt, előtte is voltam már szerelmes, de azt letudtam zárni. Azonban volt egy párom, akinek az anyja komolyan foglalkozott az ezotériával. Hiába a sok év, és hiába voltam már előtte is szerelmes, ez a kapcsolat mindig ott motoszkál bennem. Egyszerűen kötődöm hozzám, mintha nem is én irányítanám ezt. Egyik pillantban teljesen jól vagyok, a másikban pedig nem tudok nem a volt páromra gondolni. Próbálkoztam azóta mással is, volt akivel minden klappolt, de még sem tudtam őt megszeretni, és rögtön az exem jutott eszembe. Egy biztos, ez már nem szerelem, csak nagyon erős kötődés, és ha akarnám sem tudnám magamnak megmagyarázni. Szerintetek lehetséges, hogy valami átok van rajtam? Köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 4. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ezotéria dilinyósság! Nyugodtan éld tovább az életedet senki nem átkozott meg! :)
2018. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, elég nagy esély van, hogy megátkozott. Ha le akarod szedni magadról, akkor be kell kenne foghagymával a szoba sarkait (a felsőket is), majd egy csörgődobot ütögetni, miközben az exed nevét kántálod egy égő gyertyával az asztalon (minden más fényforrást távolíts el). Ez után biztosan nem fog többet az eszedbe jutni. Ha nem működne, nyugodtan írj privát üzenetet. További szép estét!
2018. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. És igazán hiszek benne, de egy év telt el...emiatt már végső kétségbe eséseben tényleg nem tudok másra gondolni.

2. Nagyon kedves vagy, de attól,hogy hihtetlen vagyok még nem kell hülyének nézni :) Jó éjt!:)

2018. febr. 4. 21:50
 4/4 A kérdező kommentje:
bocsánat azt akartam, írni, hogy nem igazán hiszek benne
2018. febr. 4. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!