Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Erről mi a véleményetek? :S

Erről mi a véleményetek? :S

Figyelt kérdés

Azoknak AKIKet érdekel ez a TÉMA!

Fontos lenne!:S


Egy ismerősöm tegnapelőtt elmesélte nekem,hogy pár nappal ezelőtt volt egy úgymond rossz élménye. Félálomba volt, vagy már szinte nem is volt álomba, és hirtelen elkezdett zsibbadni az egyik része és egyszercsak azt érezte, hogy a szülei vannak ott mellette.A halott szülei jutottak eszébe.És úgy érezte mintha mellette lettek volna.:S:S:S Ő azt mondta erre az egészre, hogy lehet, hogy közeleg az ő halála...Azért érezte ilyen közelinek őket.

Ti erről mit gondoltok?Mi lehetett ez?Valami magyarázat erre,hogy miért érezte Őket ilyen közelinek??

Engem ez felzaklatott.De őt is.


2010. jún. 7. 15:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen élményem nekem is volt de nem nagyon érdekel,szinte már úgy vagyok vele hogy kiürítem az elmém és vagy visszaalszok vagy felébredek :) így legalább nem tojok be mint a kezdeteknél. Testen kívüli élmény féleségem is volt, felülről szemléltem magam meg a szobát miközben nem kaptam levegőt ami elég érdekes volt,de ezt betudtam egy másik alvásparalízisnek ami már annyira álom közeli volt hogy a memóriámban lévő adatok minden részletét felhasználta mert ugye hipnózissal is előlehet hívni a legapróbb részleteket is az emlékeinkből.-ez tűnt a legreálisabbnak.

De amit én se tudok megmagyarázni az az volt hogy egyik este dédnagymamám halála után még elalvás fele úgy éreztem mintha valaki ülne az ágy szélén és végigsimítaná a takarót rajtam az egész olyan megnyugtató volt.

Nem tudom mi lehetett álom,vagy eljött utoljára köszönni de alvásparalízisre azért nem gyanakszom mert emlékszem hogy nem felébredtem hanem alvás előtt volt és a bénultság sem volt meg.

Én mindig próbálok reális maradni például szerintem ez a másik dimenzióba átlépős dolog sántít mivel már bebizonyították az alvásp. okait stb.stb. :D. Agyunkat még alig ismerjük sok mindenre lehet képes.

2010. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátodnak nincs semmi baja csak ha a szülei meg haltamk közel került a halotakhoz állmában ki lép a lelke a testéből és ugy találkozot vele és azt hiszi hogy állmotta hát nem állmotta. A lelke képes ki lépni a testéből ajlom neki a meditációt. És szerintem nem fog meg halni.
2010. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%

Az előttem szólónak a meditáción kívül ajánlom az olvasást az legalább a helyesírási készségét is javítja.


Lelehet pontozni de fontosnak tartom hogy a növekvő generáció tudja legalább az anyanyelvét.

2010. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!