Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A nagymamám eljött elbúcsúzni...

A nagymamám eljött elbúcsúzni a halála után?

Figyelt kérdés

Tegnap halt meg a nagymamám, kórházban volt már vagy két hete, arra vártunk, hogy állítsák be a gyógyszerezését (véralvadás miatt). Kora délután, ahogy ültem melóban a gép előtt, egy furcsa élményem volt. Minden háznak, lakásnak van egy jellegzetes illata. Gyerekkoromban hetente jártunk a mamámhoz, és sokat játszottam az unokatestvéremmel, és mindig éreztem azt a jellegzetes „otthonillatot“ (most 28 vagyok, ha ez számít). Na szóval, tegnap, ahogy ültem, egyszer csak megcsapott ez az otthonillat, ezzel együtt bevillant egy emlékkép, vagy inkább emlékérzésnek nevezném, ahogy kint már sötét van, az unokatesómmal bent játszunk a szobában, és csak a kislámpa ég. De teljesen, mintha ott lettem volna. Rögtön ezután olyan érzésem lett, hogy valaminek visszafordíthatatlanul vége szakadt, nem lesz már többé.


Ekkor már sejtettem, hogy valami történt, de reméltem, hogy nem. Viszont 1-2 óra múlva anyum írt egy üzenetet, hogy a mamám meghalt. Én meg csak néztem, hogy basszus, mi volt ez.


Alapvetően racionális embernek tartom magam (nem hiszek a repülő spagettiszörnyben, sem a láthatatlan rózsaszín egyszarvúban, ha értitek, mire gondolok), de nem tudom nem elhinni, hogy ez valóban a mamám volt. Ilyet még sosem éreztem ezelőtt.


Élt át valaki hasonlót?


2018. máj. 16. 10:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ui: Az alak nagyon valószínűtlennek hatott, de a kutya üdvözlő mozdulata biztos, hogy nem álom volt!
2018. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Anya februárban halt meg.Kórházban volt, voltunk bent nála aznap.

Nem akartam hazamenni ezért apával elmentem az ő lakásukba.Leültem a konyhában az anya helyére.Hátraszorítottam a hátam, nekinyomtam magam a falnak ahogy ő szokta.

Egyszer csak a kis hamutartója leesett és millió darabra tört.Apa rám nézett és azt mondta most ment el anya.Utólag tudtuk meg, hogy kb. két óra mulva halt meg.

2018. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!