Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy lehet feloldani egy...

Hogy lehet feloldani egy erős, karmikus köteléket?

Figyelt kérdés
Nem szerelmi. Egy családtagról van szó.

2018. máj. 31. 23:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%
Egyetlen módon oldható fel egy karmikus kötelék: az őszinte és tiszta megbocsátás erejével. Mondd meg neki, hogy szeretlek, megbocsátó neked mindenért, de a továbbiakban nem vagyok hajlandó engedi hogy mérgezd az életem, felejtsük el egymást. És ezután soha semmilyen módon nem kommunikálsz vele, és azt sem engeded, hogy ő kommunikáljákon veled.
2018. jún. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

Az eddigi válaszok félig valósak és hasznélhatók.

Ha nincs munkahelyed, nincs lakhatóságod, akkor nem megy az elszakadás, hiszen odaköt a tető, a kaja, a rezsi.

Ha majd meg tudsz állni saját lábadon, el tudod szakítani a köteléket.

2018. jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

dubitus, ez tény, ugyanakkor még álláskeresésben is rengeteget számít a hozzáállásod és gondolkodásmódod, már abban is, hogy mikre és hogyan jelentkezel, hogyan kezdesz neki, mi van benned, mire összpontosítasz, és hogyan teljesítesz az interjún, ha eljutsz, sőt, egyáltalán képes vagy-e eldönteni, hogy jó lesz-e az neked, vagy beleugrasz akkor is, ha biztosan nem jó...

Kerestem állást nagyon rossz passzban, amikor otthon semmi nem volt rendben, állandó konfliktusok, vagy éppen gyász nehezítette a dolgomat, másképp tudtam koncentrálni, mint akkor, amikor azért kerestem állást, mert az aktuálisnál jobb lehetőséget akartam.

Szóval nagyon nem elég a gyakorlatias dolgokat figyelembe venni, minden más is fontos.

2018. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem, hatalmas lelki erő van bennem, csak nem tudom élő hívni. Nyilván önmagam is gátolom ebben, tudat alatt. Kezdek érdeklődni spirituális dolgok felől, és ha már.., akkor megpróbálom fejleszteni magam tudatosan lelkileg. Persze amíg itt vagyok ez lehetetlen. Hétfőn megyek felvételire, nem tudom mi lesz. De jó lenne ha valami elkezdődne. Bármi, amivel tudnék változtatni az élethelyzetemen. Minden arra utal, hogy a feladatom, önállósulni. De azt gyanítom, hogy ha ez sikerül, akkor van még valami más is.
2018. jún. 2. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!