Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Focikatalógus VB tippjáték 200x200

Kategória: Ezotéria » Egyéb kérdések

A kérdés

Alváshiánytól volt már hallucinációtok? Ha igen, leírjátok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: alváshiány, hallucináció

jún. 13. 18:46  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Ja. Ha nagyon kimerült vagyok, és csak ülök vagy fekszek egy helyben, konkrétan nem csinálok semmi megerőltetőt, akkor emberek motyogását, összefüggéstelen beszédet hallok, vagy esetleg a nevemet. De egészen halkan, kb suttogás szintjén. Meg ilyen villanásokat, mintha egy pók mászna valahol, de mégse, vagy valamilyen tágy hirtelen más helyen van.

Egyébként miért kérdezed? Ilyesmit tapasztaltál magadnál?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont jún. 13. 20:03 Privát üzenet
Fish1 nevű felhasználó válasza:

Volt, de igazából semmi extra dolog, szóval nem lényeket láttam, vagy hasonlót :)

Egy cipőboltban dolgoztam és átépítés volt, nyitvatartási idő mellett. Így a 12 helyett 14-16 órákat dolgoztunk, azon a héten 6 napban. A vége felé már eléggé kivoltam, és amikor jöttem hazafelé a sötét utcán, a lámpafény alatti kőrakást hirtelen egy halom cipőnek láttam, ezen kívül a pénztárgép (még a régi vinnyogós, tűs nyomtató) hangját még akkor is "hallottam", amikor lefeküdtem aludni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/15Időpont jún. 13. 20:35 Privát üzenet
Én átlag csak pillanatnyi képeket látok

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/15Időpont jún. 13. 20:39 Privát üzenet
Igen, de semmi extra, falak hullámzasa, zuhanó érzés szédülés, falak felém dőlése, kb 50 óra ébren lét után.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/15Időpont jún. 13. 21:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Igen, azért kérdeztem, mert nálam is törtent ilyen, és gondoltam megkérdezem h lehetséges e az alváshiánytól.

# 5/15Időpont jún. 13. 22:09 Privát üzenet
HakapesziM nevű felhasználó válasza:

Kamionos vagyok, igen. Kezdő koromban nem bírtam az éjszakázast. Lovaskocsi, gyalogos az autópályán - valójában nem volt ott semmi. Villanyoszlop nő ki a sáv közepén a semmiből, pont előttem.

Az árnyékokat mindenféle lénynek néztem, rendőrnek, tehénnek, járműnek stb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/15Időpont jún. 13. 22:40 Privát üzenet
Szerencßére, még nem. Persze, az is igaz, hogy kerülöm az alváshiányos allapotot. Szóval, megyek is csicsikálni.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/15Időpont jún. 14. 00:12 Privát üzenet
igorugorki nevű felhasználó válasza:

Én a hangokat hallottam több dimenzióban, de közben csak egy pontot néztem.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/15Időpont jún. 14. 02:19 Privát üzenet
Evele123 nevű felhasználó válasza:

Én hónapokig át tartó nem elegendő alvás után (4-5 óra, de volt kevesebb és valamivel több is) hajtottam a kocsival Budapesten. Nem vagyok rá büszke, de volt olyan, hogy odaértem a zebrához és nem láttam, hogy bárki is lett volna, aki át akar menni, de három idősebb asszony mentek volna át. Nem álltam meg, de szerencsére nem történt baleset. Azóta otthagytam azt a melóhelyet és fáradtan inkább BKV-zok, de nem kockáztatom senki testi épségét. Az vesse rám az első követ, aki csak kipihenve ül a volán mögé... Olyan is volt, hogy különböző árnyakat hallucináltam oda...

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/15Időpont jún. 14. 14:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És hogy bírtok 40-50órát fentlenni??

# 10/15Időpont jún. 14. 18:51 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehetséges, hogy az alváshiánytól megőrültem?
Volt már alvásmegvonástól hallucinációtok?
Mit csináljak hogy ne féljek az alváshiánytól?
Kialakulhatott depresszió az alváshiánytól? Teljesen tönkrevagyok.
Alváshiánytól voltak már hallucinációitok, érzékcsalódásaitok? Akár ébren akár félálomban. Ha igen kérlek írjátok le őket.
Alváshiánytól lehet képzelődni és hány óra ébrenlét után?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!