Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alváshiánytól volt már halluci...

Alváshiánytól volt már hallucinációtok? Ha igen, leírjátok?

Figyelt kérdés

2018. jún. 13. 18:46
1 2
 11/15 anonim válasza:
80%
3 napig alvás nélkül én konktétan a vécén ülve figyeltem hogy a márványmintás csempe hogy hullámzik. Két nap után az árnyékokban lát csak az ember mozogni dolgokat a szeme sarkából, három után már konkrétan olyan dolgokat lát már teljesen rákoncentrálva mint pl a mozgó csempe, később teljes képi hallucinációkról számolnak be. Nekem a max a három és fél nap volt, alapvetően alvászavaros vagyok.
2018. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
63%
Én vizsga- vagy ZH-időszakban szoktam kevesebbet aludni. Volt olyan, hogy 2 hétig 3-4 órákat aludtam, és a vége fele voltam olyan állapotban, amit én "ébren álmodásnak" nevezek. Pl. ülök az órán, figyelem a tanárt, ahogy magyaráz, de nem értek belőle semmit, minden energiám arra megy el, hogy ne csukódjon be a szemem, aztán hirtelen azt látom, hogy előttem és tőlem valamivel lejjebb áll a tanár, és a szemembe magyaráz, közben emelkedik felfelé, felém, és egyre nagyobb a szája... Vagy olvasok valamit, és a szavakból értelmetlen vers vagy álomkép szövődik. De ezek inkább viccesek, mint rossz élmények :)
2018. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

65 órán át 1x voltam ébren. Nem voltam közben fizikailag vagy szellemileg nagyon megerőltetve. Játszottam és chateltem.

Hallucináció nem volt, érzelmi hullámvölgyek annál inkább és fizikai fájdalom az izületekben; térd, váll, nyak...


Értelmetlen max 20 óránál tovább bármiért is fent lenni.


3 hónapig tartó 12-14 órás programozói munka után is inkább csak a fizikai fájdalom volt. Ez heti 60+ órát jelent.

Ingerlékenyebb voltam, hamarabb felhúztam magam, vagy tényleg nyomós ok nélkül sírásra állt a szám, hisztis voltam.


Hallucináció konkrétan nem volt. Legfeljebb annyi, hogy az éjszaka közepén felébredtem, mondván Jézusom nem küldtem el azt a riportot, amit 2 hónapja kértek....

Felkeltem, laptop elő, levelezés kikeres. Közben betöltött az agyam is, 20 perccel később megvolt az emlék is, hogy még anno aznap elküldtem a kért riportot, csak az agyamban volt töredékes az infó.

2018. jún. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Tom Benko ***** válasza:
44%
10 hónapon át napi átlag 5 órát alszom. Már fel sem tűnik, hogy hallucinálok. Egyébként főleg hangokat szoktam hallani, de volt már, hogy hajnali kettőkor felöltöztem, bepakoltam a táskába, és elindultam az iskolába. Már a garázst nyitottam, amikor rájöttem, hogy téli szünet.
2018. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mikor elő állatos sofőr voltam, volt, hogy 4 napig nem aludtam. Volt, hogy 42 órát vezettünk egy kollégával felváltva.


Ha egy éjszakát kihagyok, alig érzem meg.

2018. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!