Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kialakulhatott depresszió az...

Kialakulhatott depresszió az alváshiánytól? Teljesen tönkrevagyok.

Figyelt kérdés
Lázas betegséggel kezdődött, ami miatt éjjel felébredtem. Azóta nem tudok aludni semmit, felriadok éjszaka. Ki vagyok merülve, nem tudok koncentrálni, élni.
2016. dec. 16. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
hát de mégis hány napja és mi lett a lázzal meg egyáltalán más tünet?
2016. dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az alváshiány lehet depressziótól. Az is, hogy egy lázas betegséget nehezebb feldolgozni.
2016. dec. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

10 napja kb. nem alszom.

A lázból már csak hőemelkedés van, de nyelni alig bírok jelenleg. Itthon próbálom kezelni.

Most is az ágyban fekszem, rz a hideg, de aludni nem tudok és zombi vagyok.

2016. dec. 16. 10:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, ha ennyire beteg vagy, akkor miért nem mentél orvoshoz?????


Ugyanis a több napos láz meg különféle megfázásos/influenzás tüneket böven elegek a rossz közérzethez. Ha emellett még aludni sem tudsz, akkor ne csodálkozz.


Viszont ennek semmi köze a depresszióhoz, az egész más dolog.

2016. dec. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Próbltam itthon kigyógyitani magam. A fél patikát megvettem itthonra. Akkor kezdődött az egész, mikor beteg lettem. Egyáltalán nem vagyok jobban. Egyébként vitsgaidőszakban és így is halasztottam a vizsgákat.

2 hete kezdődött a rosszullét, elkezdtem Neo Citrant inni és azt hittem, hogy ki tudom gyógyítani magamat.

2016. dec. 16. 10:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Hinni aa templomben kell. Minél elöbb keresd meg az orvost, mielött tényleg komoly bajod lesz.
2016. dec. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kigyogyitani magad?


Es te jarsz egyetemre?


Ha bakterialis fertozesed van, marpedig ugy tunik hogy az van, akkor toltheted magadban a fajdalomcsillapitot meg a lazcsillapitot, attol nem fogsz meggyogyulni...


Irany az orvos!

2016. dec. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van, hogy a betegség miatt nem tudok aludni. Amikor kicsit jobban vagyok, akkor alszom rendesen.

Nagy hülyeséget csináltam, hogy nem mentem orvoshoz, mert lehet már jobban lennék.

Csak sajnos a szüleimm ilyenkor hozzátesznek egy lapáttal. Annyira értik, hogy hogyan is kell kikészíteni, amikor amúgy is kivagyok a betegség miatt. Tök nehezen tanulok így, de elkezdenek bántani. Jó lenne, ha megértenék, hogy nem érdekem szimulálni vizsgaidőszakban és értelme sem lenne. Nagyon gonoszak. Nem tudom, hogy miért, de egy csepp emberség nincs bennük, mintha valami bűnt követtem volna el, ha beteg vagyok.

Egyébkènt olvassák ezt az oldalt, szóval jobb vigyázni, mit írok, mert még megjárom.

2016. dec. 17. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!