Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alváshiánytól volt már halluci...

Alváshiánytól volt már hallucinációtok? Ha igen, leírjátok?

Figyelt kérdés

2018. jún. 13. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja. Ha nagyon kimerült vagyok, és csak ülök vagy fekszek egy helyben, konkrétan nem csinálok semmi megerőltetőt, akkor emberek motyogását, összefüggéstelen beszédet hallok, vagy esetleg a nevemet. De egészen halkan, kb suttogás szintjén. Meg ilyen villanásokat, mintha egy pók mászna valahol, de mégse, vagy valamilyen tágy hirtelen más helyen van.

Egyébként miért kérdezed? Ilyesmit tapasztaltál magadnál?

2018. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Fish1 ***** válasza:
100%

Volt, de igazából semmi extra dolog, szóval nem lényeket láttam, vagy hasonlót :)

Egy cipőboltban dolgoztam és átépítés volt, nyitvatartási idő mellett. Így a 12 helyett 14-16 órákat dolgoztunk, azon a héten 6 napban. A vége felé már eléggé kivoltam, és amikor jöttem hazafelé a sötét utcán, a lámpafény alatti kőrakást hirtelen egy halom cipőnek láttam, ezen kívül a pénztárgép (még a régi vinnyogós, tűs nyomtató) hangját még akkor is "hallottam", amikor lefeküdtem aludni.

2018. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én átlag csak pillanatnyi képeket látok
2018. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de semmi extra, falak hullámzasa, zuhanó érzés szédülés, falak felém dőlése, kb 50 óra ébren lét után.
2018. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igen, azért kérdeztem, mert nálam is törtent ilyen, és gondoltam megkérdezem h lehetséges e az alváshiánytól.
2018. jún. 13. 22:09
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kamionos vagyok, igen. Kezdő koromban nem bírtam az éjszakázast. Lovaskocsi, gyalogos az autópályán - valójában nem volt ott semmi. Villanyoszlop nő ki a sáv közepén a semmiből, pont előttem.


Az árnyékokat mindenféle lénynek néztem, rendőrnek, tehénnek, járműnek stb.

2018. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Szerencßére, még nem. Persze, az is igaz, hogy kerülöm az alváshiányos allapotot. Szóval, megyek is csicsikálni.
2018. jún. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
Én a hangokat hallottam több dimenzióban, de közben csak egy pontot néztem.
2018. jún. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Evele123 ***** válasza:
70%
Én hónapokig át tartó nem elegendő alvás után (4-5 óra, de volt kevesebb és valamivel több is) hajtottam a kocsival Budapesten. Nem vagyok rá büszke, de volt olyan, hogy odaértem a zebrához és nem láttam, hogy bárki is lett volna, aki át akar menni, de három idősebb asszony mentek volna át. Nem álltam meg, de szerencsére nem történt baleset. Azóta otthagytam azt a melóhelyet és fáradtan inkább BKV-zok, de nem kockáztatom senki testi épségét. Az vesse rám az első követ, aki csak kipihenve ül a volán mögé... Olyan is volt, hogy különböző árnyakat hallucináltam oda...
2018. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És hogy bírtok 40-50órát fentlenni??
2018. jún. 14. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!