Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pár napja hajnalban kb 2...

Pár napja hajnalban kb 2 körül felébredek és furcsa szagot érzek a szobában?

Figyelt kérdés
Felébredek rà, forgolódom onnantól csak ès folyamatosan érzem. Mindig más illat. Van hogy fahéj, van hogy más jellegzetes illat. Miért lehet ez?
2018. jún. 21. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is átestem ezen. Aztán kiderült hogy a szomszédomnak bizonyos megrendeléseket (lévén hogy szakács) nem volt ideje elkészíteni ezért otthon éjjel kezdett el főzni elég nagy mennyiségben és a szagok hozzám is átjöttek. Ami még érdekes volt, hogy olyankor is éreztem az illatokat, mikor minden ablak zárva volt. Aztán kiderült, hogy a lakások (lakótelepi házról van szó) össze vannak kötve egy szellőztetőrendszeren keresztül és ott jöttek fel a szagok.
2018. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Álmodban beindul a bélműködés.
2018. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
46%
és meleg is van a takaró alatt?
2018. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Viccesek vagytok...Én nem vagyok belebuzulva a misztikus dolgokba, szomszédom nincs és nem tartunk fingópartit éjjelenként,mégis megtörténik,hogy furcsa,kimondott erős szagra ébredek. Ébredés után is érzem egy darabig. Nem tudom,milyen szag,mert semmihez nem hasonlít. Aztán eltűnik. Az álommal sem kapcsolatos.
2018. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 charras válasza:

Vagy valóban furcsa szag van.

Vagy nem ijesztgetésképpen,egy agyi mri nem ártana,mert a stroke furcsa dolgokat csinál.

Vagy legalábbis a háziorvossal konzultálni.

Egyébként nő vagy ?

2018. jún. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az érmelléki kuglófember az oka. Ő egy rettenetes, nagyon gonosz és igen veszélyes szemét emberevő szörnyeteg. Hazánk elhagyatott erdős területein él, illetve barlangokban, romos épületek környékén kószál.


2011-2012 táján az Érmelléken rengeteg eltűnésről tettek bejelentést, fiatalok és idősek tűntek el megmagyarázhatatlanul a térségben, néha csupán egy-két testrész került elő belőlük aztán, melyen süteménymorzsák és porcukor volt található, valamint a közelben félreérthetetlen kuglófnyomokat találtak. Jelentkeztek szemtanúk, akik elmondták hogy egy hatalmas, kuglófhoz hasonló szörnyeteg támadta meg őket, finom vanília- és fahéjillata volt. Azóta él a köztudatban az Érmelléki Kuglófember,mint egy olyan szörnyeteg aki először elviszi az embereket aztán pedig megeszi.


Érmelléken (és sok más helyen is) a háziasszonyok azóta teszik ki a frissen sült kuglófot az ablakba, hogy az Érmelléki Kuglófemberrel való szimpátiájukat kinyilvánítsák, és kímélje meg őket.

2018. jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az ötödik válaszolónál a pont. Ha olyan szagokat érzel, amit nem kellene, az lehet stroke előjele, de azt hallottam, hogy a Parkinson kórral is összefüggésben állhat.
2018. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan illatot érzel, ami kellemes; és nincsen semmi forrása; nekem már volt olyan, tök erőteljes illat volt, és nem volt semmi forrása; egy nagyon kedvelt ismerősöm gyertyáira emlékeztetett; na , ha kellemes az illat, akkor úgy tudom, az őrangyalodon kívül másik angyal is van a szobádban. Szóval, hogyha kellemes illatot érzel , az jó. Meg mondjuk nem tudom, mennyire lehet illatokat álmodni.
2018. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es,akkor nekem minimum 15 éve stroke-om van és Parkinsonos is vagyok. Egy új,gyerekkori forma ezek szerint...Attól ,hogy ez lehet egy tünet,még nem kell ezzel megijeszteni. Ezek amúgy sem csupán éjjel jelentkeznek,ráadásul nem egy adott órában.
2018. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
Fantozmia a neve, vagyis szaglási hallucináció. Ha többször előfordul, akkor komolyan kell venni, mert sokféle betegséget jelezhet, a skizofréniától a depresszióig.
2018. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!