Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy idézés...

Lehetséges, hogy idézés nélkül megtalált minket egy szellem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan nem hisznek a szellemek létezésében eddig én sem hittem teljesen. De megmagyarázhatatlan dolgok történnek velem.Ti mit gondoltok lehet, hogy idézés nélkül próbál velünk kapcsolatot létesíteni egy szellem? Légyszi a "te hülye vagy" megjegyzéseket mellőzétek köszi.

2018. júl. 13. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2%
Ilyen nincs, te hülye vagy.
2018. júl. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
61%
Nem hiszem, legalábbis nagyon remélem mert az para lenne :O
2018. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

Az okosabb szellemek kerülik a találkozást az emberrel, tehát, ha kérés, idézés nélkül rád akaszkodott, az vagy nam elég okos, vagy pedig igencsak rosszindulatú.

Mérget is lehet csokoládéba csomagolni, tehát a látszatra (jót akar) adni nem szabad!

2018. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Lehetséges, például előfordul, hogy éjszaka megjelenik az ágyad mellett lebegve, fehér ruhában, és a füledbe súgja, hogy "te hülye vagy".
2018. júl. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Minden lehetséges, de osz't mi dóga lenne veled?
2018. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Ha az idézésre nem jelenik meg, a saját költségén előállítják.
2018. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

előfordulhat.

majd tovább áll.

általában helyhez kötődnek.

2018. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
45%

Nem vagyok egy magy szellem szakerto de mi a lanyokkal ketszer ideztunk es akkor multak el a fura dolgok mikor bocsanatot kertunk meg minden masik alkalomkor szellemtablan csinaltuk es valaszoltak.

Meg van amikor a nyaklancon egy medal van es az ujjadon tartod es igen nemmel tud valaszolni ez is sikerult

Szval eddigi tapasztalatom alapjam idezes nelkul nem hinnem szval szerintem tul parazod

2018. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 leértékelt ***** válasza:
Hívd fel a 911-et... Azaz Magyarországon 112-öt és kérj segítséget.
2018. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
12%
Igen lehetséges engem is így talált meg egy szellem. Azért vagyok most fogyatékkal élő. Köszönöm.
2018. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!