Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy idézés...

Lehetséges, hogy idézés nélkül megtalált minket egy szellem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan nem hisznek a szellemek létezésében eddig én sem hittem teljesen. De megmagyarázhatatlan dolgok történnek velem.Ti mit gondoltok lehet, hogy idézés nélkül próbál velünk kapcsolatot létesíteni egy szellem? Légyszi a "te hülye vagy" megjegyzéseket mellőzétek köszi.

2018. júl. 13. 11:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 15. 12:31
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadnank, hogy léteznek szellemek, akkor miért ne? Nem hinném, hogy az ebben "hívők" szerint kőbe lenne vésve: "szellemidézés nélkül nem jelenhet meg szellem".
2018. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igazából ha valamilyen tárgy a birtokodba került mostanában amiről valójában semmit nem tudsz, az is lehet az ok, ugyan is a szellemek nem csak helyhez (mint azt itt előttem írták) hanem tárgyhoz is kötődhet. Amúgy érdekes hogy azt még senki nem írta hogy ha nem csak annyit írnál hogy "megmagyarázhatatlan dolgok történtek velem", hanem leírnál minimum egy-két konkrét sztorit akkor lehet hogy többet tudnánk segíteni.
2018. júl. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!