Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerinted mi van a halál után?

Szerinted mi van a halál után?

Figyelt kérdés
Mit gondolsz?

2018. júl. 13. 17:58
1 2 3 4 5
 21/46 leértékelt ***** válasza:
24%
Vicces, hogy egy csaló munkásságát linkelgated be, mellesleg a "bizonyíték" fogalmát sem érted. Rajtad kívül szerintem mindenki tudja, aki jártas a témában, hogy dr. Ian Stevensonnek bírósági ügye is volt a csalások véget. A halálközeli élményeket a DMT okozza. Utána kéne járnod, mielőtt hülyeségeket írsz és mint egy óvodás a magadét hajtod. Hogy te mit hiszel nem a mi dolgunk. Olvasd el a tudományos eredményeket. [link]
2018. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
Hol van a bizonyíték arról hogy csaló??
2018. júl. 13. 20:51
 23/46 anonim ***** válasza:
26%
Ezt mondom én is, hogy az agy felelős mindezért, de látom falrahány borsó amit írok itt. Menekülnek a szaros hitükbe az emberek, mert rettegnek a haláltól és ÉLNI pedig félnek a mában... Szánalmas hova tart a világ!
2018. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

#23

Te pogány húzz innen.

Igenis van lélek, isten meg reinkarnáció és túlvilág. Léteznek. Az élet bonyolultabb mint hinnéd.

2018. júl. 13. 21:35
 25/46 leértékelt ***** válasza:
0%

Bizonyítani? Minek kéne nekem bizonyítékokat keresnem ellene vagy írásos dokumentumokat? Olvastam egy-két cikket róla és angol forrást. Számos kritika szól ellene csak többnyire angol forrásból, mivel nálunk nem olyan népszerű vagy legalábbis kevesen foglalkoznak ezekkel. Ha tudsz angolul járj utána magad, ha már Jehovaként tiszteled az ipsét. [link]

[link] Azt írogatott össze magának, amit akart és közben dőlt a lé.

2018. júl. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
0%

Húzz te innen ha nem tetszik a másik véleménye bunkó gyerek! :D

Ezek a BIZONYÍTOTT TÉNYEK amit bemásoltam hiteles forrásokból! Kicsit nyitott szemmel is kéne járni te szektás jehovista bigott keresztény ember!

2018. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
39%

Az összes vallás, spiritualitás ( jóga rendszerek, keleti tanok ) mind a pénzre épülnek és a hírnévre, az sem igaz amit kérdeznek. Aki a 21. században ezeket elhiszi mind, meg is érdemli utána a sorsát. Éljétek inkább az életeteket, mert egyszer éltek és utána nincs tovább!!! Szeressetek, szórakozzatok és legyetek boldogok!


Ennyi, többet nem írok ide már!

2018. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

#26

Nem érdekelnek a kamu bizonyítékaid.

Ennyi. 😎

2018. júl. 13. 21:46
 29/46 anonim ***** válasza:
26%

1. Nem az én bizonyítékaim, 2. komoly tudósok komoly kísérletekkel támasztották ezt alá, 3. ha neked könnyebb hinni az élet utáni életben akkor ringasd magad ebbe az álomba, mikor oda kerülsz, már úgy se fogsz tudni sem magadról sem az álmodról.


Time to say goodbye!

2018. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Majd meglátod lehet találkozunk a túlvilágon
2018. júl. 13. 22:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!