Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi volt a legfélelmetesebb...

Mi volt a legfélelmetesebb dolog ami veled történt és köze van az ezotériához?

Figyelt kérdés
Nekem a kórházban volt mikor a mellettem lévő ágyra mintha egy láthatatlan ember feküdt volna le, ugyanúgy elkezdett besüppedni az ágy és a párna mintha egy ember feküdne rá, félelmemben nem bírtam megbozdulni.
2018. szept. 5. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
A szoba ajtó magától ki-be csukódott többször is. Semmi ajtó vagy ablak nem volt nyitva, huzat nem volt. Mellesleg, oda elég nagy huzat kell legyen hogy az ajtót mozgassa, azt én is éreztem volna. De semmit nem éreztem. Nem huzat volt, az ajtó mégis magától mozgott. Ültem, csak néztem úgy kb. 5 percig, csodálkoztam, nem tudtam mire vélni a dolgot. Azután sem találkoztam ilyen paranormális tevékenységgel.
2018. szept. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Kádba bele lettem nyomva, két láthatatlan kézzel. Egyedül voltam a lakásba. Több mint 10 év telt el, mire ujból kádba tudtam ülni, addig csak zuhany.
2018. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Pánanadis szomszédnak panaszkodtam,h nem tudok aludni. Alvásparalízisem volt hónapokig. Aztán egyszer mintha elvágták volna- talalkoztam a szomszéddal,kérdezte h aludtam,mert este járt nála "vki" és elküldte. Hát gyerekek pofám leszakadt... mert én nem említettem neki,hogy tudtam aludni.. és mégis egyből ez volt az első gondolata.
2018. szept. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Minap történt egy félelmetes momentum, ami után aludni sem mertem. Hangokra lettem figyelmes, járkált valaki a lakásban. Még nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Aztán újfent járkálás. Most már kiszóltam a szobámból, hogy „na ki nem tud aludni?”

Senki sem válaszolt a családból. Úgyis menni akarta mosdóba, felkeltem, erre mit látok mikor a szüleim hálószobájához érek? Mindketten alszanak. Mélyen. A kérdésre sem reagáltak, hogy melyikük volt kint.

Nagyon para volt.


De egy alapvetően pozitív dolog is borzongásra sarkall, ha természetfeletti eredetű.

Múltkor meséltem anyának, hogy nagypapámmal álmodtam, beszélgettünk. Közölte, hogy ő is. Majd mikor elmeséltük apának, hogy milyen érdekes egybeesés, döbbentem közölte hogy ő szintén találkozott vele álmában.

Nem volt semmiféle évforduló, dátum, időpont ami nagypapámhoz köthető. Nem került szóba akkortájt.

2018. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
40 éve meghalt öregapámmal találkoztam a kocsmában. Alig ismertem meg, úgy meg volt öregedve.
2018. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Talán az amikor intenzívebben meditálni kezdtem és az egó szembesült vele, hogy konkrétan mit is fog csinálni magával.

Félálomban lehettem, mint egy alvajáró, vagyis valahogy csak odabotorkáltam álmomban és odahajoltam a buddha szoborhoz, mikor "felébrdetem" folyamatosan ezt mantrázta nekem "I will kill you- I will kill you...."

Akkoriban attól féltem, hogy teljesen be fogok kattani, aztán pedig a meditáció többször előhozta a halálfélelmet, az pedig mindig elég ijesztő, amikor csak azt érzed hogy meg fogsz szűnni, de fogalmad sincs, hogy mi lesz utána.

2018. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
17%
Sokszor volt már.Pl a fazék ki "repült" a szemrényből,és a mikró magától beindult.
2018. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

2 héttel a szülésem előtt meghalt nagybátyám. Sajnos a temetésére nem tudtam elmenni,mert nem akartam kockáztatni,hogy esetleg ott jöjjön rám a szülés. Nagyon sokáig lelkiismeret fulldalásom volt miatta. Ráadásul nagyon messze volt a temető,így az újszülött babával méhg hetekig nem is tudtam elmenni a sírjához.Aztán elkezdtem vele álmodni. Majd hetekkel később magamban kérdeztem tőle,hogy mit tegyek,hogy békén hagyjon. Következő éjjel halott papámmal álmodtam. Abban a temetőben voltam,ahova mindketten ek vannak temetve,és papám azt kiabálta,hogy keressem fel nagybátyám sírját. Masnap első dolgom az volt,hogy vonatra szálltam,és elmentem hozzá. Azóta nincsenek ilyen álmaim.

igazából ez nem is annyira félelmetes,de beleborzongok a sok egybeesésbe.

2018. szept. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

majdnem meghaltam, kvára nem sokon múltott hogy túléljem.

na a mágia nem játék.

2018. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ezo e, inkább nem találunk rá magyarázatot, de na, hátha itt valaki.

Kiránduláson voltunk külföldön, egy nagy franciaágyban aludtam az egyik osztálytársammal. Mindennap jól el voltunk, a kedvenc zenénk ment, amíg aludtunk, és jó későn feküdtünk le mindig. Utolsó nap valahogy gyorsabban bealudtunk, valahogy mégis felkeltem egyszer csak. Koromsötét volt a szobában, fura volt, hogy nem szól a zene, mint szokott, (nem félősek voltunk, csak akkoriban én csak rajta keresztül tudtam zenét hallgatni, új zenéket megismerni :D), de gondoltam biztos kinyomta a lány, hogy ne merüljön le.

Aztán képtelen voltam megmozdulni. Háttal a szoba közepének feküdtem, és olyan jeges érzés fogott el, hogy valaki ott van, és néz. (A harmadik csajt konkrétan kizártuk, ajtó, ablak zárva volt.)

Nem mertem megmoccanni, és valahogy olyan volt, mintha közelednének felém.

Egyszer csak a szobatársam lerúgta magáról a takarót és eltrappolt mosdóba. Megkönnyebbültem, hogy fenn van, de nem mertem neki szólni, csak nyomin feküdtem.

Na, és itt akadtam ki. Visszajött, elfeküdt, és halkan szólongatni kezdett. Mondtam, hogy fent vagyok.

Erre: Az jó, mert eddig nem mertem kimenni psilni, mert olyan volt, mintha állna valaki a szoba közepén.


Még most is kirázott a hideg. Bah.

Ezen felül még van pár ilyen, de ez volt a legrosszabb. Mai napig nem tudjuk, hogy mi volt ez.

2018. szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!