Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz lehet, vagy többen is...

Igaz lehet, vagy többen is bekattantak? Mi vonzza a démonokat?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam hogyha valaki mélyebben belemerül a témába, akkor ez felkelti az érdeklődésüket... és rászállhatnak az illetőre..


Talán a "tudományos" válasz erre az lehetne, hogy ha valaki ilyennel foglalkozik, az beleéli magát, és egy idő után mindenbe belemagyarázz az elképzeléseit...


...Szerintetek?


2010. jún. 22. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
bemagyarázza:D
2010. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de én örülnék ha már ennyitől felfigyelnének rám. Szeretem a démonokat de eddig semmi jelét nem adták hogy feltűnt volna nekik...
2010. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A démonokat ez távolról sem érdekli, hogy ki foglalkozik ezzel. Sokkal nagyobb a hatalmuk, minthogy ránk pazarolják. Ha megidézel egyet akkor is hatalmas erő kell ahhoz, hogy "megszelídítsd". Ha sikerült, akkor képletesen szólva a mindent megkaphatsz.
2010. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csuda jópofa dolgok ezek... Ha nincsenek, akkor azért, ha meg vannak, akkor azért. Nem tilos elgondolkodni ezen.
2010. jún. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!