Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az állatok érzékelik a szellem...

Az állatok érzékelik a szellemeket/démonokat?

Figyelt kérdés

Olvastam itt,ott nemtom hogy igaz-e?!

Kössz mindent!


2011. jún. 22. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fuu szerintem igen. Azt tudom, hogy az állatok megérzik a hold, napfogyatkozást, meg az ilyen természeti jelenségeket, mert nagyon nyugtalanok olyankor.De lehet van benne valami.
2011. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
ami nem létezik azt nem lehet érzékelni...
2011. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, még sose mesélte el egyik állatom se, hogy mit látott :)

De egyetlen egyszer nekem is volt már egy fura élményem a macskámmal. Elmesélem, de hozzá tenném, hogy én ugyan hiszek a szellemekben, nagyon kevés dolgot próbálok velük megmagyarázni. Ezt se állítom, hogy az volt, mert fogalmam sincs. De mindenképpen furcsa volt. Tehát:


Idén télen volt, hogy a macsek benn volt a szobámban, én indulni készültem valahova. De elég hamar elkészültem, így leültem hozzá és simogattam. Persze jó macskához méltóan dorombolt és marhára élvezte a törődést. Egyik pillanatról a másikra felpattant, abba hagyta a dorombolást és egy pontot nézett. Innentől kezdve bármit csináltam vele, nem dorombolt, nem figyelt rám és nem vette el a tekintetét onnan ahova meredten nézett. Nagyjából 5 percig próbálkoztam, de semmi. Közben ugye ketyegett az óra, kénytelen voltam elindulni, de még annyit megtettem, hogy mikor kimentem a szobám ajtaján, résnyire nyitva hagytam, hogy még bekukucskáljak, na ekkor végre megmozdult a macska feje, és szép lassan fordult, mintha csak követett volna valakit. Szép lassan faltól falig. Hát ennyi. Ekkor már tényleg elindultam.

Se előtte, se azóta nem csinált hasonlót. Nem igazán tudom, hogy látott-e tényleg valamit, vagy csak nem százas :) De tényleg furcsa volt. Este mikor haza jöttem, akkor jutott eszembe, hogy másnap van nagymamám halálának első évfordulója...

Ezzel én nem állítok semmit!!! De határozottan érdekes.

2011. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Biciklivel turazni mentem, es vittem a kutyam. Hazafele egy temeto melett jottunk el. A kutya tobbszor is megallt, est nezett elore, meredten. Akkor nem is gondoltam annyira bele, de mar reg motoszkal bennem hogy mondjam el ezt valakinek. :D Hat megtettem :)
2011. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok!Kössz mindent!
2011. jún. 24. 14:28
 6/7 Lilith's blood válasza:
100%
Hogy a 3. kommentelőt idézzem az én macskám is egy pontra koncentrál de itt minden nap hajnali 3 : 30-kor felkelt majd engem néz egy darabig majd felmászik az ablakba és a lehúzott redönyre mered 10-15 percre és néha nyávog.
2011. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nekem is volt olyan cicám, aki békésen heverészett az ágyamon, én mellette ültem. egyszer csak felkapta a fejét és nagyon meredten nézett valamit. Én persze semmit nem láttam. Ha odaálltam eléje akkor idegesen elnézett mellettem és tovább bámult kitágult pupillákkal mögém. L e is fotóztam, már meghalt szegényem 14 éve, de az a fotó mindig eszembe juttatja, milyen furcsán viselkedett.
2016. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!