Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Egyéb kérdések

A kérdés

Ti hisztek az "égi jelek"-ben?

Ma a suliban szembejött velem a srác,aki tetszik és viszonylag hosszan a szemembe nézett. Hülyén fog hangozni,de utána a topjoy kupak azt írta,hogy "nem csak ennyi volt". Később arra a buszra szállt,amire én,pedig így még át is kellett szállnia (az ő busza is pont akkor indult). Ès a buszon az egyik néni telefonált,és mikor letette láttam,hogy akivel beszélt,annak a neve megegyezik a srácéval(Bence). Ti hisztek az ilyenekben, hogy nem véletlenül történnek ezek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiú, busz, telefon, délután, lány

okt. 12. 16:13  Privát üzenet  

A válaszok

Nemcsak hogy hiszek de tapasztaltam is már.

Szerintem érdemes keresned a társaságát.😊

A válasz 19%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont okt. 12. 16:16 Privát üzenet

Igen, én hiszek a kozmikus háttérsugárzásban.

Itt keresd meg a Bence nevet:

[link]

(Gyakorlatilag az lett volna a csoda, ha nem így hívják.)

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont okt. 12. 20:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti hisztek a hatodik érzékben? ( megérzéseitekben) és tudtok rá írni példát?
3-4 napja lefekvés után egy kő pecsétet látok a sötétben, amiben a jelek neonzölden izzanak?
Ti hisztek a horoszkópokban?
Miből lehet látni hogy valaki jó vagy rossz ember? Mik azok a jelek amikből ezt meg lehet állapítani?
Hisztek benne, hogy nyaklánccal és gyűrűvel készült ingával lehet jósolni?
Ti hisztek a szellemi vezetőben?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!