Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet valami...

Szerintetek lehet valami bajom ha megnéztem a csakráit vagy mit?

Figyelt kérdés
Megmaszírozott haverom és kinyitotta valami szív csakrámat és nagyon titkolódzott az egészről hogy buddhizmus ez a dolgog meg ezt tanulják és aláírtak egy szerződést hogy nem mondhatják el senkinek sem. És haveromnak van egy kis füzete ahol a csakrái vagy mi a szar van és azokat nem nézneti meg senki a családjában mindenkinek van és ha megnézi valami kívülálló akkor össze fossa magát meg hányja meg baja lesz vagy mi a szar... Meg amikor kinyototta a csakrámat akkor 20percig feküdnöm kellett mert ha felkelek akkor szédülni kezdek. Hát én felkeltem és semmi nem történt. Meg amikor nem látta haverom végig lapoztam a csakra füzetét vagy mit és semmi nem történt. Teljesen hülyeség az egész... hogy lehet ilyenekben hinni?? Nagyon ateista vagyok ezzel szemben is...

2018. okt. 13. 03:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Micimackó és Dragon Ball a kulcsszavak közt.Most már mindent értek😂
2018. okt. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Én és őis beokádunk, meg balszerencse lesz. Egyébként nem troll a kérdés csak részegen írtam. ÚÚgyhogy nem kamu.
2018. okt. 13. 15:38
 13/24 anonim ***** válasza:
19%

Ijesztget csak.

De azért van nála valami kis baj, ha ilyenekben hisz.

2018. okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Az egész családdal baj van akkor.
2018. okt. 13. 15:57
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem kötözködni akarok, Vixen, de mit jelent az hogy "benyalta a fenéklyukat"?
2018. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Jajj... csak nem Horváth Ádám a mestere?
2018. okt. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg Zsirka Ádám?
2018. okt. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Dee, valami Ádám a mestere
2018. okt. 15. 13:11
 19/24 anonim ***** válasza:

Ez inkább spiritualitás és nincs benne semmiféle titkolózás. Tulajdonképpen minden ember Buddha és minden ember felismerhetné így magát. Mindenki fénylény és mindenki Isten.

Szívcsakrát kinyitni pedig nem lehet, mert alapvetően nyitva van minden csakra és bezárulva meghalunk. Térjen észhez a srác, mert ezt az átverő vajákosságot odafent nem díjazzák.

2018. okt. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Az viszont igaz, hogy Reiki könyvet nem szabad megmutatni másnak. Ha csak I. Reiki, akkor nem lehet belőle bajod. De II. Reikiből valóban nem igazán szabad látni a szimbólumokat beavatatlannak. De ha valaki már Reikizik, akkor normálisan kéne elmagyaráznia a dolgokat a barátjának és nem így. Ha normálisan akar spiritezni és gyógyítani, akkor jobban nézzen utána mindennek.
2018. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!