Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a halál utáni elképzelésemről?

Figyelt kérdés

Szóval miután az ember meghal akkor nem sokkal később visszakerül az élete elejére tehát ugyanazt az életet kapja vissza és minden megismétlődik vele.Ezt ilyen körforgásnak hívom.

Tehát aki 2000-ben született és 2060-ban meghal az visszakerül 2000-be amikor megszületik.De ez csak egy példa.



2018. okt. 31. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nem sok értelme lenne.
2018. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sajnos túl sok az elképzelés. Én már szívesen hallanám a valós verziót. Amúgy ha érdekel, hogy engem is, a youtube-on hallgass klinikai halál állapotából visszajött emberek beszámolóit. Ennél több info nincs odaátról. Van egy újság, amiben rendszeresen olvasom az újabb és őjabb előző életekbeli élményeit a mélytudatszintre levitt embereknek. Nagyon érdekes.
2018. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Az idő egyirányban halad.

Te viszont feltaláltad a múltba visszavezető időgépet.

Ha valaki a fáraók korában halt meg, akkor még mindig építi a piramisokat?

2018. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#3

Félreértetted.

A fáraó akkor még mindig a múltban van.

Az élő embereknek csak előre telik míg meg nem halnak.Pl ha én 2000-ben születtem és 2060-ban meghalok akkor halálom után visszakerülök 2000-be a születésemhez.

2018. okt. 31. 21:50
 5/17 anonim ***** válasza:
Ajánlom az Időhurok című filmet
2018. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Sok érdekes elméletet ki lehet találni, csak egyik sincs bizonyítva és kellően megmagyarázva.

Például téged mi fog visszadobni, miért és hogyan?

Azt is mondhatnánk, hogy minden alternatív jelenség egyszerre jelen van, de akkor sem magyarázzuk meg, hogy te miért pont xy részét érzékeled.

2018. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#5

Terveztem hogy megnézem csak aztán olvastam a rossz véleményeket a port.hu-n.A 2018-as változat.

2018. okt. 31. 22:36
 8/17 anonim ***** válasza:

Ne azt a változatot.

Hidd el, megéri.

És erről szól

2018. nov. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Néha olyan erős deja vu érzéseim vannak, hogy ez az elmélet akár igaz is lehet. Pontosan tudom előre mi fog történni és úgy is történik pár mp múlva.
2018. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 User-Agent ***** válasza:
Még a gondolat is fárasztó. Ennél még a végleges halál is jobb, ott legalább nincs ismétlés. :D
2018. nov. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!