Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A vonzás törvényéhez ‘értőek’!...

A vonzás törvényéhez ‘értőek’! Hogyan is megy ez?

Figyelt kérdés
Akik tapasztaltabban ebben, nem hétköznapi dolgokat vittek véghez a vonzás törvényével, kérem írjanak! Lenne pár kérdésem priviben!

2018. nov. 25. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha privát, akkor rád sem tartozik. Kérdezz nyilvánosan. Merje mindenki felvállalni, amit ír.
2018. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

ez a portál nem "levelező társat keresek", ezért nem privit írok.

.

A vonzás törvényét két módon tudod a gyakorlatban megvalósítani:

- vagy igen erős mágneses,

- vagy pedig igen erős gravitációs teret létesítesz magad körül.

A Világegyetem fizikai törvénye szerint ez így műxik.

2018. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
dubitus nem adja fel
2018. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fish1 ***** válasza:
49%
Ha még aktuális, akkor írd meg a kérdéseidet, nálam működik a dolog.
2018. nov. 26. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már értem a lényeget. Amióta ez a mizéria kezdődött, a 2000-es évek elejétől vagy hamarabb Titok könyv stb., több millió példányban adtak ki a világon a Vonzás törvényével kapcsolatos könyveket, amik a szerzőknek hatalmas anyagi hasznot hozott. Ők bevonzották a sikert és a gazdagságot. Ehhez szükség volt egy csomó lusta és borzasztóan hiszékeny emberre. Én is kipróbáltam, szóval nem arról van szó, hogy csak tagadom, hogy nem működik és kész, nagyon jó marketing, de egyébként nesze semmi fogd meg jól. Tudományosnak hat, "kvantumfizika" , "rezgések" , "univerzium" , "befogadás", de attól még parasztvakítás az egész. Azt kapod meg amiért megdolgozol (nem csak rámeditálsz), illetve az eleve bullshit, hogy mindent meghaphatsz, határ a csillagos ég, ez hazugság (viszont jó érzés hallani) nem így működik. Ha pl. tetszik valaki akkor hiába mantrázom, hogy összejöjjünk nem fog sikerülni, mert létezik szabad akarat, több ellentmondás is van a tematikában, ismerőseim is hasonló tapasztalatokkal gazdagodtak...

Kis olvasgatni való:

[link]

2021. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!