Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megérzek dolgokat. Lehetséges ez?

Megérzek dolgokat. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

20/F

Felvidékről származom.


Tegnap óta furcsán érzem magam. Ez az egész iskolában kezdődött, amikor egy asszisztensnővel beszélgettem, elhülyéskedtünk. Azóta olyan furán érzem magam.


Ez az érzés olyan, hogy félek, hogy megint csalódni fogok. Volt ilyen érzésem 2 héttel ezelőtt, amikor kavartam egy lánnyal interneten keresztül, hogy találkozunk, jól értettük egymást, jót dumáltunk. Én agyam mar ott járt, hogy milyen lesz az első tali. 17 éves volt a lány. Aztán mondta, hogy nem tudja elfelejteni az ex barátját, és ezt nem mondta el az elején, ami nagyon rosszul esett, mert már úgy megkedveltem őt, mert kevés olyan lánnyal tudok elbeszélgetni, kevés a normális lány. Oké ez véget ért, nem folytassuk a beszélgetést.


Jött egy másik lány, aki 18 éves. Nagyon jól értjük egymást, kedvel engem, én is őt, szeretne már látni, én is őt, nagyon megkedvelt, és én is őt. Egyszóval ra találtunk egymásra. De akkor is fura érzésem van, mi lehet ez? A horoszkóp ezt írja a jósda horoszkóp: Olyan lelki átalakulások lehetnek, amelyek nagyon fájdalmasak. Szélmalomharcot folytatsz egy szerelemért, ami nem fog beteljesülni. Ezt te is érzed, mégsem akarod tudomásul venni. Hiába próbálod elferdíteni a tényeket, az igazság úgyis ki fog derülni, de nem a te javadra. Ismét egy keserű csalódás.


Megint csalódás fog érni? :/ mert olyan jól kezdett alakulni köztünk a dolgok, el vagyok keseredve, hogy mi lesz ennek a vége.



Létezik ez? Hogy megérzem azt, hogy valami fog történni? Legyen szó vitáról, csalódásról, akarmiről.


Szerintetek? Tik is ilyenek vagytok? Félek nagyon, hogy megint kell csalódnom ;/


2018. nov. 28. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Építsd le a félelmed, az ugyanis nem old meg semmit.Nézz szembe az érzéseiddel,ne menekülj horoszkópokba.A jövő nincs kőbe vésve.
2018. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a horoszkópot akkor olvastam el, amikor már olyan fura érzésem volt máma és tegnap is.
2018. nov. 28. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Az már más.Szerintem mondd el ezt a párodnak.
2018. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs párom kedves válaszoló.
2018. nov. 28. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!