Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mivel tudom be vonzani a...

Mivel tudom be vonzani a lányt akit szeretek? nem akarom megfosztani a szabad akaratától pont ezért szeretem!

Figyelt kérdés

nem a kinézete fogott meg sőt azt elsőnek nem is vettem észre de utána megláttam/hallottam a mosolyát nevetését és meg ismertem ahogy látja a világot és ahogy küzd a céljaiért egyszerűen mind ez elvarázsolt és szeretnék valahogy az élete részese lenni!


mielőtt valaki azt tanácsolja menjek oda hozzá, nem megy nem egy országban élünk! öszintén az is tök super lenne ha távkapcs lenne (pl másfél havontas látogatással) de hát ez nem ilyen egyszerű nem tudom gondol úgy rám de mind1 a kérdés lényegében az lenne hogy valami modszer amivel növelhetem az esélyeimet jó karma pontok gyűjtése varázslat stb



2018. nov. 29. 22:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem jó úton haladsz, csak legyél türelmesebb.Ilyen módon be tudod őt vonzani ha ti egymáshoz tartoztok.
2018. nov. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Erről beszélek:

Ezotéria kategóriában tetted fel kérdésed, márpedig itt 'bevonzani' egyenlő azzal, hogy mágia segítségével úgy hatni a másikra, hogy szerelmes legyen beléd. Mi ez, ha nem kényszerítés? - hiszen akarata, sőt tudta nélkül teljesül 'bevonzásod'.

A 'karma pontok gyűjtése' sem kimondottan tudományos gyakorlat.

.

Ha te sem élsz szerzetesi, ő pedig apáca-életet, az nem távKAPCSOLAT, hanem távISMERETSÉG.

Az pedig hab a tortán, hogy nem látszik a testbeszéd, ezért aztán mindenki azt ír magáról, valódi vagy kitalált tulajdonságairól, amit csak akar.

.

2018. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

jó oké most már értem hogyan értetted a remete-apáca életet :S

mellesleg ez az egész kategoria nem tudományos akkor meg miről beszélsz? hogy a karma pont nem tudományos :D te esetleg tudományosan hiszed el a mágikus dolgokat mert találtál egy kókler könyvet? :D


meg nem kell bele kötni minden egyes szóba mert neked a bevonzás teljes öntudat megpusztulást jelent másnak még nem (lehet másnak a mágnes jut az eszébe tudod amikor 2 pólus is akarja akkor bevonzzák egymást...) meg ezt a témát sem kell úgy kezelni mint ha én lennék a megtestesült ördög (az már más kérdés hogy tényleg az vagyok...) ember nem kell be skatulyázni másokat mert te a szellemi sérüléseidből és ezos téveszméidből nem jöttél helyre be állítod magad nagy szentnek de közbe arról szövegelsz hogy mindenki ír magáról olyan attribútumokat amik nem is igazak...

2018. nov. 30. 15:48
 14/17 anonim ***** válasza:

hívd el randira.

Ha nemet mond örülj a szabadságnak, mert tovább tudsz lépni.

ha igen mond akkor örülj az igennek és ne csezszd el.

2018. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Itt tényleg ennyi a hülye?
2018. dec. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15-nek! "Míg egy ujjal mutogatsz valakire, másik négy ujjad magadra mutat."
2018. dec. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bezony.
2018. dec. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!