Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kissé elvont kérdés: szerintet...

Kissé elvont kérdés: szerintetek tényleg a babák lelke választja ki a szülőket?

Figyelt kérdés
Van aki hisz az ilyen sprituális dolgoban? Nekem még semmi közöm nem volt ilyesféle dolgokhoz, csak olvastam egy cikket és elgondolkodtam. Ebben a felfogásban “hivogatni” is lehet?:-) tényleg érdekel az ebben jártas emberek véleménye, tapasztalata stb...
2018. dec. 13. 19:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%
Nem
2018. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
19%

Ez ennél komplexebb.

Lehet beszélni hozzá, de hívogatni értelmetlen, azt az univerzum akarata alapján választják. Mint mindennel kapcsolatban lévő szellem, nem azért fogsz választani valakit, mert azok egy emberi létben, a játékon belül hívogatnak, hanem az egyetemes tervezés alapján.

Én nagyon magasan vagyok spirituálisan és a gyermekem egy óriási bölcsességgel rendelkező entitás karaktere.

Persze én hiába voltam magasan e életem kezdetén, olyan helyre kellett szülessek, ahol bölcsesség és tudás inkább hiányban van, mint szintemhez hűen.

Ez is tökéletes példája, hogy mennyire az út számít, nem pedig hogy egy ember.., emberi elmével, és tudatállapottal hívogat egy istent.

2018. dec. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
15%

Igen.

de a választásában korlátozva van. Előre leegyeztetett forgatókönyvvel készül. Ehhez keres szereplőket.

aztán a végleges változatot a fogantatása előtti 3 hónapban írja meg.


lehet a Lelkek Termében a hirdetőtáblán kiemelést intézni. De rettentő kevesen értenek hozzá.

2018. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
A 4. válaszolónak van igaza.
2018. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kétlem.

Képzeld el, hány gyerek születik olyan családba, ahol kihasználják, bántják őket. Szerinted melyik baba választana ilyen szülőt magának?

2018. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nos, alapvetően mint mondtam sosem voltam ilyen területen jártas. De a múlt hónapban úrrá lett rajtam egyfajta izgatottság, majd szomorúság. A rá következő héten arra ébredtem hogy fel kell hívjam egy olyan barátomat akivel 5éve nem beszéltem mert bajban van. Nem vette fel. Aznap reggel öngyilkos lett. Sosem éreztem ilyet azelőtt. És kicsit elkezdett érdekelni minden ilyen spirituális téma. Két hónappal ezelőtt erre a kérdésre ezt válaszoltam volna: hülye vagy?! Nem!
2018. dec. 17. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!