Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka a jelek...

Mi lehet az oka a jelek halmozodasanak?

Figyelt kérdés
Van egy roman srác, akihez korabban nagyon kozel kerultem. Ma mar sajnos nem beszelunk, de ugy erzem, van meg remény, hogy ujraepitsuk a kapcsolatunkat. Ami durva, hogy sokszor észérvekkel megmagyarazhatatlan, ra utalo dolgok tortennek. Ma pl. a semmibol elokerult 11 roman lej a szobamban, senki nem tudja a csaladban, hogy hogy kerult oda. Ami kevesbe bizarr, de szinten jelnek ereztem, hogy van egy kozos zenénk, es pl olvastam egy konyvet, es meg abban is az a zene jelent meg, meg kulonbozo ra utalo dolgok. Ehhez hasonlo eseteket kell elképzelni ezzel kapcsolatban.

2019. febr. 2. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Sosem lesztek egymásé. Végülis ez számít nem? Várod a jeleket, aztán megöregedsz, meghalsz. Ha akarsz valami, akkor tegyél érte.
2019. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tettem mar sokat, o nem engedett.
2019. febr. 2. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor pedig fogadd el. Ha egy hajléktalannak tetszel, te sem fogsz engedni neki. (ezt ne vedd magadra. csak arra akarok utalni, hogy a világ nem a vágyaink alapján működik).
2019. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De mi mar le is feküdtünk egymassal. Bonyolult, hogy miert nem all velem szoba, de szoktunk meg mindig találkozni, mert elkerülhetetlen, es akkor szokott nezni, mosolyogni ram, stb...
2019. febr. 2. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:

"akkor szokott nezni, mosolyogni ram"

Ha jelet keresel, ez annak a jele, hogy nem haragszik rád, hogy lefeküdtél vele.

"a semmibol elokerult 11 roman lej a szobamban"

A teleportáció klasszikus formája.

"van egy kozos zenénk"

Együtt csináltátok, vagy mindketten szeretitek azt a számot?

Ha ez utóbbi, akkor még nagyon sokkal osztozol.

.

Bármi történik is, ha jelet erővel keresel, akkor bármiben megtalálhatod.

Magadnak.

2019. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na de az, hogy senki nem tudja, hogy kerult oda a penz? Am nem keresem a jeleket, mindig akkor jon ujra egy ilyen, amikor mar lemondtam rola, meg nem erdekel.
2019. febr. 2. 16:53
 7/7 anonim ***** válasza:

De keresed a jeleket.


Ha nem keresnéd, akkor észre sem vennéd ezeket a hétköznapi dolgokat. Azért érzed jelnek, mert annak akarod érezni.

2019. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!