Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veletek előfordult már? Mi...

Veletek előfordult már? Mi lehet azoka, hogy néha az éjszaka közepén zökken egy nagyot az ágy alattam, mintha belerugtak volna?

Figyelt kérdés

Régebben ez elég rendszeres volt.Aztán évekig nem történt ilyen.Tegnap éjjel,szokás szerint 3 óra után egy teljesen átlagos álomból arra ébredtem,hogy "megugrott" az ágy alattam.Hallottam is,ahogy zökken.Olyan érzés,mintha jó nagyot belerugnának és nekikoppanna a falnak,vagy picit megcsusszanna alattam.

Azt az érzést ismerem,mikor aztál.odom,hogy megbotlok vagy zuhanok,és akkorén magam összerándulok hirtele,rugok egy nagyot és felébredek.De ez nem olyan! Nem előzi meg semmi.Mozdulatlanul ébredek fel, tehát nem a saját rugdosódásom lehet az oka.Különben mikor ilyesmi törté ik,az éjyzaim mindig kellemetlenek.Rosszakat álmodok ésfurcsának, szokatlannak érzem a szoba hangulatát, meg olyan, mintha valaki jelenlétét érezném és zavaró.


2019. febr. 3. 14:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért! Fránya telefon...
2019. febr. 3. 14:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is szokott ilyen lenni. De az gyakoribb, hogy a lábam ugrik egyet. Lehet, hogy meg fogunk halni.
2019. febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menjetek a sírotokba. Mr kaszás úr keres titeket a seregbe 😃
2019. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Te magad rándulsz egyet és nem az ágy. Természetes dolog, mindenkivel előfordul.
2019. febr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd át az ágyad statikai szerkezetét. Mert egyszer leszakadsz keretestől, matracostól, aztán kiderült, hogy ezotér, csak azok a fránya fatiplik kilazultak :D
2019. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!