Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet hogy van itt valaki...

Lehet hogy van itt valaki vagy valami rajtunk kívül?

Figyelt kérdés

3 hónapja hogy megvettük a házunkat. Mióta itt vagyunk csak veszekedések vannak a férjemmel pedig eddig alig volt. A babánk nagyon rossz alvó lett, gondoltam hogy a környezet változás de már 3 hónapja.. Egyik reggelre a szemen felett volt egy karmolás, néhány nap múlva a mellem felett ma reggelre pedig az egész derekamon egy horzsolás. Eddig ilyen sosem volt. A kutyák pedig néznek be és ugatják a házat. Nagyon ijesztő. Néha belém üt az a valaki figyel érzés és nem merek megfordulni. Sokszor van hogy a tányérok random leesnek a szekrényről?!

Szomszéd mesélt valamit hogy egy régi tulaj megbolondult és felakasztotta magát a padláson.

Ez mitől lehet?


2019. jún. 8. 17:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mondhatnám, hogy kikre gyanakszom, de az nem sokat segítene. Ennél hasznosabb tanács, hogy költözzenek el, ha tehetik. Itt most úgy látszik, házhoz kötött e jelenség. Amíg nem válik személyessé, mert utána már hiába költöznek akárhová. Persze, ha nagyon ragaszkodik az elméletemhez, privátban leírhatom, mert ráuntam már, hogy mindenki konteónak gondolja. Előbb elhiszik, hogy szellemek meg démonok okozzák, mint az igazat. Mondjuk, megértem, nekem is hónapokba telt mire meggyőződtem, hogy egyes emberek ilyesmivel vergődnek.
2019. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
A szomszédtól megkérdezted esetleg, hogy az előző tulajnak mi volt a foglalkozása, és hogy miből gondolja, hogy megőrült? Akár lényeges is lehet.
2019. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ez elég kemény dolognak hangzik. Te vagy a nő (kettőtök közül). Érzed is a dolgokat. (Egy nőnek jobb érzéke lehet (finomabb), a férfiak általában tompák.


Kegytárgyboltból vásárolható eszközökkel kitömjénezhető a ház. (Remélhetően segít.)

réz tömjéntartó + aktív szén + templomi tömjén (magam is használok ilyesmit időnként)



Wonny érdekes válaszokat ad. (használhatóak is szerintem)


A démon témába nem kell belemenni, azt teljesen összekeverte a hivatalos vallás. Maradjunk annyiban, hogy rossz energia vagy entitás.


Karmolások: lehet, hogy rossz helyen, rossz irányban stb. feküsztök. (ebbe beleborzongtam ... ez is egy finom jelző lehet)


Hol aludt a régi tulaj? Kik éltek-aludtak még esetleg a házban? Hol?


4-es:

Aki/ami szükséghelyzetben van, nem válogathat. A szükség erősebb, mint a logika.


``Nem muszáj szellemnek lennie, az is lehet hogy csak negatív energia maradványa. Az is képes ilyeneket produkálni. ``


- Igaz lehet ez is.


Ha történik egy esemény valahol, az az adott térben hagy(hat) egy (szellemi-energetikai-finomanyagi) lenyomatot ... egy engramot. Ez az engram a körülmények együttállása idején restimulálódhat (egy időre beindulhat).



``Fehér zsálya füstölő''

Ezt használják a tér (templom) rituálé előtti megtisztítására. Növény legyen, ne HEM (szintetikus) füstölő. :)


`` Ha egy erőszakos haláleset történt a házban szinte biztos hogy ott marad valami. ``


- És aki pszichikusan kifinomult, érzékeli. (energia-lenyomat, az esemény energialenyomata)


Legfontosabb mind között

a tiszta élet, akkor az Isten

is megsegíthet.


``Ha csak tárgy mozgások és zajok lennének, lehetne csupán rossz energia maradvány, de a random sérülések megjelenése elég árulkodó és nem túl bíztató jel.''


- Érdekes. (6-os: érdekes válasz ez is.)


``Ha a kutya csak egy pontot néz a lakásban akkor meg is van a forrás pontja, ne felejtsétek el, még fontos lesz később.''


- Erről van valakinek gyakorlati-valós tapasztalata?



Betta Ardi:

Mivel és hogyan történik a vágás? (A Te válaszaid is érdekesek. Még félelmetes is.)

Írd le az elméleted, légy szíves vagy küldd el privátban! Érdekel. Többen többet tudhatunk. Lehet, hogy Te leszel a megmentő. A jó hír hozó. :)


Figyelőre tettem a kérdést.

2019. jún. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
Van esetleg azóta bármi fejlemény?
2019. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Karmolás és horzsolás nincs. Inkább foltok vannak de egyre halványabb. Hívtunk ki papot felszentelte a házat azóta kicsit jobb. Kislányom kezd egyre jobban aludni. Tehát remélem hogy rendbe jön.
2019. júl. 7. 21:31
 16/17 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
Ez jó hír. És az kiderült, hogy az előző tulaj "hogyan" bolondult meg?
2019. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem tud róla senki semmit. Családját pedig nem szeretném erről kérdezni ha nem muszáj.
2019. júl. 7. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!