Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szuszogás hang úgy hogy...

Szuszogás hang úgy hogy egydül vagyok a szobában?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon fura dolgok történnek velem már mióta az eszemet tudom. Viszont most ez a dolog nagyon aggaszt. 3:55 van. Egyedül vagyok a szobában és egyszer csak szuszogás hangra lettem figyelmes. Mint mikor alszik valaki. Van még egy ágy a szobában és olyan mintha onnan jönne. De meg mozdulni sem merek :D ha nagyon rá figyelek a hangra akkor abba marad. Viszont ha nem figyelek oda akkor hallom. Mi lehet ez? Lehet csak képzelgek? (bár nem hinném mert nagyon hallom) illetve a múltkor is nagyon meg ijedtem. Filmeztem és egyszer csak mintha mély hangon a fülembe súgták volna a nevem. :| ki rázott a hideg. Nagyon meg voltam ijedve. Pls valakii

2019. jún. 16. 03:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez az álommanó csak nem tud aludni.
2019. jún. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Szellem lehet. Azt mondják,minden házban van,csak nem vesszük észre őket,mert nem adnak jeleket. A tiéd jeleket ad,nem tudni miért. Azt mondják a hozzá étők,ha csak egyszer-kétszer fordul elő furcsa dolog,akkor nem kell vele foglalkozni,de ha rendszeres,akkor el kell küldeni a lelket. (Én nem tudom,ezeket olvastam)
2019. jún. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Azóta történt valami?
2019. jún. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én múltkor meg voltam győződve róla, hogy valaki lehúzta rólam a takarót, olyan puhán csúszott le rólam.

De ne ijedj meg. Szerintem álmos voltál és ettől valaminek a hangját szuszogásnak vetted,- ilyen velem is volt.

Azért ha megint tapasztalsz ilyet próbálj meg odakamerázni, vagy hangfelvételt készíteni.

2019. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 4. válaszoló! Ez a takaró lehúzós élmény velem kétszer történt meg. Mindkétszer felriadtam rá, nagyon-nagyon megijedtem, annyira valódinak tűnt. Első alkalommal egyedül aludtam a szobában, második alkalommal a férjem aludt mellettem. Azóta is sokszor gondolkodom ezeken.

Ti, többiek, mit gondoltok erről?

2019. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a takaró természetesen mindkét alkalommal rajtam volt. 5-ös voltam.
2019. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6.

4 vagyok, a poén, hogy nálam a földön volt már a takaró és egy kis része volt már csak rajtam, mikor felijedtem. Nézzetek hülyének, én odakameráztam, de nem látszott semmi.

Egyszer meg azt álmodtam, hogy a lábamnál fogva húznak le az ágyról, és arra keltem, hogy valakit próbálok elrúgni magamtól.


De én ezt az alavásparalízisnek szeretném betudni, annyi, hogy a kérdező akkor ébren volt, tehát még furább, hogy a hangot hallotta :'D

2019. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem hallottál te semmit, egyszerüen gyenge az idegrendszered és hülyeségeket képzelsz.
2019. jún. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is történt párszor...A szoba másik végén lévő üres ágyból hallottam szuszogást.Régen anyu szuszogott ott így.De ő pár éve meghalt.


Takaró lehúzás velem is történt. Azt tudni kell, hogy mivel féltem éjszaka a lában XD ezért még nyáron is takarom magam, ha mással nem, egy lepedővel. Télen pedig nem rugdosom le, mert fázos vagyok. Nos a különös az, hogy alvásparalizisek után egy időben rendszeres volt, hogy a takarót vagy a földön találtam meg, vagy szépen gondosan volt letekerve a lábamig .Ha nem volt alvásparalizis, olyankor mindig normálisan találtam a takarót magamon.

Egyszer olyan is volt, hogy valami le akart húzni az ágyról.A fal felé voltam fordulva, és éreztem valami erőt, ami húz az ágyrol lefelé, a lepedőben próbáltam megkapaszkodni. Szerencsére már nagyrészt megszűntek ezek az élmények, mióta másik szobában alszom.

2019. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utána abba maradt a hang. Igazából utána nem nagyon erdekelt. Vessetek meg, de hozzá vagyok szokva az ilyen dolgokhoz.. Kis korom óta történnek velem dolgok.. A fekete kalapos ember.. Nagymamám.. Stb. Takarós dolog nem történt velem. Viszont egyszer volt hogy hajnalba feküdtem a kádba és mintha nagymamámat láttam volna.. Nézett rám. Nyitva volt a szemem majd le csuktam mert mozogni sem tudtam.. Mint aki úgy maradt. Féltem. Nyujtotta a kezét felém. Mintha hívott volna valahova. Én pedig mintha mentem volna valami okból de mégsem. Nem akartam. Tudatomban próbáltam ellenkezdni és el küldeni őt. Erre megszoritotta a csuklóm és a víz alá merültem alig tudtam fel jönni. És egy hirtelen pillanatban ki dobtam magam a kádból.. A csempére estem. Nagyon nagy fájdalmaim voltak de csak csusztam sírva. És rohantam ki barátomhoz. A csuklóm be volt lilulva.. Pontossan ott ahol "elkapta".
2019. jún. 16. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!