Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szuszogás hang úgy hogy...

Szuszogás hang úgy hogy egydül vagyok a szobában?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon fura dolgok történnek velem már mióta az eszemet tudom. Viszont most ez a dolog nagyon aggaszt. 3:55 van. Egyedül vagyok a szobában és egyszer csak szuszogás hangra lettem figyelmes. Mint mikor alszik valaki. Van még egy ágy a szobában és olyan mintha onnan jönne. De meg mozdulni sem merek :D ha nagyon rá figyelek a hangra akkor abba marad. Viszont ha nem figyelek oda akkor hallom. Mi lehet ez? Lehet csak képzelgek? (bár nem hinném mert nagyon hallom) illetve a múltkor is nagyon meg ijedtem. Filmeztem és egyszer csak mintha mély hangon a fülembe súgták volna a nevem. :| ki rázott a hideg. Nagyon meg voltam ijedve. Pls valakii

2019. jún. 16. 03:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
normális, nekem is vannak hasonlók.
2019. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Lehet, hogy van valami nyestcickánypicok a szobában, és az motyorékol ott.
2019. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Na mi történt azóta?
2020. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!