Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megőrültem? Vagy meg fogok...

Megőrültem? Vagy meg fogok őrülni? Nyugtassatok meg, hogy nem!

Figyelt kérdés

Minden apró nesztől megijedek. Minden árnyéktól félek. Nem merek egyedül aludni. Nem merek tükörbe nézni, mert félek, hogy valaki más néz vissza, mint amit várok. Tegnap este elkezdtem sírni mert azt hittem megőrültem.

Napokban volt egy olyan élményem, hogy aludni készültem és valaki belelehelt a fülembe aztán kirázott a hideg, mikor kinyitottam a szememet nem volt ott senki. Nagyon félek. :S Esténként nem merek lefeküdni aludni. Napok óta rosszul alszom. Mit csináljak? Megőrültem? :S


2010. júl. 11. 09:28
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
nem. nem bántanak. bántanának*
2010. júl. 11. 10:05
 12/41 anonim ***** válasza:
44%

Ne olvasgasd ez az oldalt, a sok ostoba beírást. Akkor nem fogsz beképzelni magadnak mindenfélét.

Nincsenek szellemk. A zajoknak pedig mindig vannak természetes okai.

2010. júl. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
nem értek veled egyet.
2010. júl. 11. 10:18
 14/41 A kérdező kommentje:
egyébként ennek az oldalnak semmi köze nincs ehhez.
2010. júl. 11. 10:19
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Megijedned semmiképpen sem szabad, 1 szellem nem bánthat amennyiben nem adsz neki teret ne foglalkozz vele és kész.


A tükörbe meg tessék belenézni mivel te magad fogsz vissza nézni és nem más. !

2010. júl. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

annyiszor látok videókat és filmeket amikor a csaj néz a tükörbe és a pofájába ugrik valami :S

ezt akarom elkerülni.

egy-két hétig le volt takarva a tükröm és a szobámba se jártam be csak aludni. most már azt se csinálom. folyton azt képzelem, hogy van ott valaki/vannak ott valakik.

ha megyek az utcán nem tudok lefordulni egy sarkon mert félek, hogy meglátom az exbarátom. vagy nekem jön valaki.

nem merek levetkőzni sem a fürdőszoában amikor fürdök mert félek hogy a különböző lények látnak.

persze végül muszáj rászánnom magamat.

2010. júl. 11. 10:33
 17/41 A kérdező kommentje:
az utcán is gyakran fordulok meg mert olyan érzésem van hogy követnek
2010. júl. 11. 10:34
 18/41 BlackSword ***** válasza:
100%

Szerintem mennj el egy pszihológushoz... Beszéld ki magadból a dolgokat... Nem fog gyógyszert írni, de tanácsot tud adni... Szellemek pedig nincsenek, de ezt Te is írtad, hogy nem hiszel bennük... Ez jó jel... Ebben az üldözési mániában van valami... Egy szakember tud rajtad segíteni... Vannak egész jó kezelési módszerek, amik hatásosak... És ne nézz egyedül este ilyen filmeket... Ezek az ember egyik ősi félelmére alapoznak, hogy élve megeszik őket... Van akiben nem hagy mély nyomot, de van akiben igen... Úgy látszik, Te az utóbbi csoportba tartozol...

De azt mindenképpen ajánlom, hogy NE szedj gyógyszert, mert csak rászoksz... Nem mindenre megoldás a gyógyszer... Persze van amire csak az, de szerintem a Te eseted nem az...

Ha ilyet tapasztalsz, akkor fogj egy zseblámpát és nézd meg a hang forrását... Próbáld tudatosítani magadban, hogy most csak elkezdett hűteni a hűtő... Megint csöpög a csap... Egy évig éltem egyedül... Ez segít... Bátorság!!!

2010. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
15%

második:D

BU!

2010. júl. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez egyáltalán nem normális dolog. mivel a mindennapi életedet nagyon is befolyásolja. kényszerképzeteid vannak, vagy valami hasonló. menj el egy pszichológushoz ő többet tud mondani.


de amúgy az az esti lihegés az lehet alvási paralízisnél is. ami azt jelenti hogy félálomban vagy és hallucinálsz.

2010. júl. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!