Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megőrültem? Vagy meg fogok...

Megőrültem? Vagy meg fogok őrülni? Nyugtassatok meg, hogy nem!

Figyelt kérdés

Minden apró nesztől megijedek. Minden árnyéktól félek. Nem merek egyedül aludni. Nem merek tükörbe nézni, mert félek, hogy valaki más néz vissza, mint amit várok. Tegnap este elkezdtem sírni mert azt hittem megőrültem.

Napokban volt egy olyan élményem, hogy aludni készültem és valaki belelehelt a fülembe aztán kirázott a hideg, mikor kinyitottam a szememet nem volt ott senki. Nagyon félek. :S Esténként nem merek lefeküdni aludni. Napok óta rosszul alszom. Mit csináljak? Megőrültem? :S


2010. júl. 11. 09:28
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

nem. egy szóval nem írtam hogy nem hiszek bennük.

azt írtam, hogy a házban nincsenek. de amúgy hiszek bennük. nagyon is.


pszchiológushoz nem szeretnék menni, mert akkor tuti, hogy anyám is jönne ő meg folyton a nyakamon lógna, amit utálok.

2010. júl. 11. 10:58
 22/41 anonim válasza:
100%
Tanulj meg PARANCSOLNI magadnak. Legyen ÖNFEGYELMED! vÁLTOZTASS a gondolkodás MÓDODON! a GYÓGYSZER nem SEGÍT, KIKAPCSOLJA az AGYADAT.
2010. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

na igen a gyógyszerre kitérve.

biztos hogy nem fogok szedni mert még suliba járok és tanulnom kell. és ha a gyógyszer kikapcsolja az agyam akkor nem tudok tanulni.

2010. júl. 11. 11:15
 24/41 anonim ***** válasza:
88%

"nem merek levetkőzni sem a fürdőszoában amikor fürdök mert félek hogy a különböző lények látnak.

persze végül muszáj rászánnom magamat."



Szerinted pont 1 meztelen emberi test érdekli őket ?


A nagy francot senkit se izgat mi van rajtad.

2010. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:
85%

Hát, egy őrűlt nem tudja magáról, hogy őrűlt :)

Nem akarok mindent megváltó tanácsot adni mert nem ismerlek de néha napján leülhetnél 1 órára és elgondolkozhatnál erről a szokásodról.

2010. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem adaz nekik teret nem bánthatnak. NE FOGLALKOZZ VELÜK. ! ennyí
2010. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 BlackSword ***** válasza:
100%
Pedig lehet nem ártana az a pszihológus... Maximum nem mondod el anyudnak... Nem mehet be veled, és amit neki mondtál az köztetek is marad... Őt is köti a titoktartás... Tehát nem kell félned attól, hogy bármit is elmond anyudnak, ha nem akarod...
2010. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
9%

Őszinte segítség: keress egy Bach virágterapeutát. Ő tud segíteni. Ha kell, tudok ajánlani egyet a legjobbak közül. Ha édekel, privi.


Namaste

2010. júl. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim válasza:
Kimerultel!! Esetleg gyogyszert szedsz es lehetnek ilyen hulye hatasai. Nem orultel meg. Ha egyik eset sem fordul elo, figyelj kicsit a belsohangodra, talan tobbet tudsz mint gondolnad. Pihenj, meditalj, ha tudsz menj el nyaralni.
2010. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
nem szedek semmilyen gyógyszert
2010. júl. 13. 13:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!