Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megőrültem? Vagy meg fogok...

Megőrültem? Vagy meg fogok őrülni? Nyugtassatok meg, hogy nem!

Figyelt kérdés

Minden apró nesztől megijedek. Minden árnyéktól félek. Nem merek egyedül aludni. Nem merek tükörbe nézni, mert félek, hogy valaki más néz vissza, mint amit várok. Tegnap este elkezdtem sírni mert azt hittem megőrültem.

Napokban volt egy olyan élményem, hogy aludni készültem és valaki belelehelt a fülembe aztán kirázott a hideg, mikor kinyitottam a szememet nem volt ott senki. Nagyon félek. :S Esténként nem merek lefeküdni aludni. Napok óta rosszul alszom. Mit csináljak? Megőrültem? :S


2010. júl. 11. 09:28
1 2 3 4 5
 31/41 4k05 ***** válasza:
33%
Szerintem negatív energiák akaszkodtak rád, amik a félelmedből táplálkoznak, és nyilván minnél jobban rettegsz, nekik annál jobb. Mint már máshol is írtam, ezek a teremtmények fizikailag nem tudnak neked ártani, az elmédet kezdik ki, azon keresztül teremtik meg a félelmek számára szükséges feltételeket. Éppen ezért azt tanácsolom, hogy NE FÉLJ semmitől! Legyél határozott, és közömbös, gondold azt, hogy ezek nem árthatnak neked semmilyen szinten, ami lényegében igaz is, hiszen ha nincs félelem, nincs táplálék, és leszállnak rólad. A pszichológus, és a gyógyszer semmit sem segít, csak függővé tesz ill. még kiegyensúlyozatlanabbá. Igazán csak te tudsz önmagadon segíteni!
2010. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 BlackSword ***** válasza:
100%

ma 21:37!

Te A pszihológus nem ír fel gyógyszert, mert nem orvos... Amire te gondolsz az a pszihiáter... Az írhat fel gyógyszert, de a pszihológus nem orvosit végzett, hanem bölcsész kart... A többibe ne is mennjünk bele...

zért is írtam, hogy beszélj eggyel, mert nekik pont ez a szakterületük... főként a konfliktuskezelés... Bárkivel megeshet, hogy valamivel nem boldogul egymaga...

Egébként hogy vagy kérdező? Javult az állapotod?

2010. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Én tudnék segíteni, ha akarod. Persze ingyen.

Érdekel?

lány/32

2010. júl. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
44%
Dili vagy, oszt kész! Törődj bele!
2010. júl. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
tegnap este sem bírtam elaludni :S
2010. júl. 15. 11:26
 36/41 anonim ***** válasza:

Szia! Válaszolsz?

"Én tudnék segíteni, ha akarod. Persze ingyen.

Érdekel?"

lány/32

2010. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:

Most nicsen kedvem elolvasni a válaszokat, scak párig jutottam el, szóval valószínű olyanokat is fogok írni, amit már írtak.


Menj el pszichológushoz, vagy vedd fel a kapcsolatot egyel. ha gondolod nekem is írhatsz : )

A pszichológus nem szégyen, és amúgy én is akartam oda járni... És egyáltalán nem gondoltam arra, hogy gáz..


Nem hiszem hogy megőrültél volna :) Csak kicsit természet ellenesen félsz mindentől. Igazából a legfőbb dolog amit tanácsolni tudok neked, az az, hogy ne nézz olyan filmeket, amiktől a későbbiekben megilyedhetsz. Például ez a Blooy Mary feeling a tükörbe..


És amúgy teljesen átérzem azt amit te, mert amúgy egyszer részegen elkezdtem sírni, mert félek az idegen autóktól, és igazából tudom leplezni, de akkor nagyon durván kijött rajtam.

Amúgy meg este nem merem bezárni a bejárati ajtót, mert félek hogy valaki bejön rajta, és ugyan e mmiatt nem is merem kiengedni a kutyát.

Ha korom sötét van, nagyon sietek mindíg felkapcsoni a legközelebbi lámpát, mert ahogy a lámpa felé közeledek, elképzelem, hogy valami lény a fejemnek ugik, és olyankor a szememet is muszály becsuknom.

És a wcbe is mindíg belenézek (vagyis sokszor) hogy nincs e benne valami lény, mielőtt pisilek : D

ja és nekem is ez van, hogy a fürdőszobába is feszengek, mert félek hogy el van dugva oda egy kamera, vagy valaki néz.


Szóval teljesen átérzem amit te érzel, és őszintén, nem azért mert megőrültél, csak biztos hogy jól fog esni, ha kibeszéled ezt egy hozzáértő pszichológussal, vagy esetleg mással, aki átérzi ezt a problémát és nem néz hülyének, mert az csak ront a dolgokon :)

Remélem tudtam segíteni, és privátban nyugodtan kérd el az msnemet ha beszélni akarsz.


üdv. dodii 14/L

2010. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
egyszerűen ki vagy merülve.túl van terhelve az agyad,valamint pszihésen is ki vagy merülve.-túl sok dolog miatt aggódsz,félsz.jol tippelem? stresszes vagy mostanában? meló kikészít,esetleg otthoni körülmények? a szellemeket én nem zárom ki de ha azok is lennének egyszerűen ne foglalkozz velük,és nem fognak tudni ártani neked.ui:soha nem szedtél drogokat?
2010. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
ja igaz,írtad suliba jársz,szóval a melót módosítom sulira.
2010. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Szia.

Ezt hallgasd, elalvás előtt enyhén kihangosítva! Úgy hogy betöltse a szobát, és ne zavarjon elalvásban.


Amint látod 11 rész(Ahmet el Acemi - Bakara suresi 1/11 ).

Indítsd el sorozatban!(Azt linkeltem)

Ez a Korán, az Isten szava. Nem bírják hallgatni a gonoszak.


http://www.youtube.com/watch?v=9ovyUPC0NNY&feature=PlayList&..

2010. júl. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!