Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Miért nem tudok normálisan...

Miért nem tudok normálisan aludni?

Figyelt kérdés

Én igazából nem hiszek az ilyen feng shuis dolgokban, de most úgy gondolom hogy lehet valami köze a dologhoz.

3 hónapja költöztem az új lakásomba, mióta itt lakom rosszul alszom máshol vagyok ott tökéletesen. A szobám egyik felében volt az ágyam ott még valamivel jobban tudtam aludni, viszont mióta más helyre tettem az ágyam katasztrófálisan alszom. Állandóan felébredek többször is éjjel, ha meg sikerül egy huzamba aludnom akkor max 4 órát tudok. Sok helyen laktam de eddig sehol nem volt ilyen gondom.


2011. aug. 30. 13:37
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Hát nekem is pont ez a problémám (rémálmok, nemalvás, stb.) és hiába fordítom meg a fejem, hiába fáradok, szexelek, attól még ugyanolyan rosszul alszok, sőt, ha a párom itt alszik, neki is rémálmai vannak, pedig ő jóalvó. Ezért gondolom, hogy mégis csak rossz helyen lehet az ágy, de nem tudom se arrébb rakni, se fordítani. Bár én máshol is ugyanilyen rosszul alszok. Ja és a kutyám mindenhol jól alszik.
2013. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!