Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » A párommal tegnap szakítottunk...

A párommal tegnap szakítottunk. Szeretném, ha visszajönne hozzám. Hogyan erősíthetem ezt a feng-shui segítségével?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szeret, és hogy vacillál. Szeretném, ha úgy döntene, hogy visszajön. A szobám szerelemsarkában egy kék ruhásszekrény van, plusz mellette két kék díszpárna. Most odatettem a párom papucsait a szekrény elé, és a tőle kapott ajándékokat a szekrény tetejére. Arra gondoltam, h a képét is kiragasztom rá. Ez erősíti majd benne az érzéseket? Mit tudnék még tenni? Valamit jó e, amit eddig csináltam?
2012. máj. 7. 18:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
www.visszaszerzemaszerelmem.hu
2012. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

[link]



a kék szín az elhidegülést jelképezheti. Cseréld le pirosra vagy rózsaszínre. :D

2012. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem ezen fog múlni. De ha olyan miatt szakítottatok, amit megoldhattok, meg tudjátok beszélni, akkor még újrakezdhetitek. :)
2012. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Na már most, ha készítesz egy woodoo-babát róla, és szurkálod a péniszét, vagy egy woodo-babát csinálsz magadról, és a fiúbaba merev fapéniszével a lány baba filc-vatta művagináját szurkálod, mit gondolsz, mennyire célravezető dolgot csinálsz?

Na kb. ez a véleményem a feng-shuiról is.

2012. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel.
2012. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem megbeszélni kell, hanem a fengshui szerint kipakolni a cuccait, az majd megoldja.
2012. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
most nem hívhatom fel, meg kell várni amíg visszajön
2012. máj. 7. 21:12
 8/17 anonim ***** válasza:
Jó.
2012. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Chris78 válasza:
100%
Le kell ülni és megbeszélni a "hogyan tovább"-ot,a feng-shui-t meg elfelejteni. :)
2012. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
szabad joga van neki dönteni hogy visszamennyen hozzád vagy ne, a feng shuival meg inkább a saját energiáidat erősítsd, ne őt próbáld manipulálni mert lehet hogy rossz vége is lehet a dolognak, ha igazán szereted akkor hagyd hogy döntsön a saját akarata szerint
2012. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!