Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » A párommal tegnap szakítottunk...

A párommal tegnap szakítottunk. Szeretném, ha visszajönne hozzám. Hogyan erősíthetem ezt a feng-shui segítségével?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szeret, és hogy vacillál. Szeretném, ha úgy döntene, hogy visszajön. A szobám szerelemsarkában egy kék ruhásszekrény van, plusz mellette két kék díszpárna. Most odatettem a párom papucsait a szekrény elé, és a tőle kapott ajándékokat a szekrény tetejére. Arra gondoltam, h a képét is kiragasztom rá. Ez erősíti majd benne az érzéseket? Mit tudnék még tenni? Valamit jó e, amit eddig csináltam?
2012. máj. 7. 18:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
a már meglévő érzést akarom erősíteni benne... ha nincs meg, akkor úgysem hat... de ha igen, erősíteni lehet
2012. máj. 8. 18:58
 12/17 anonim válasza:
44%
Nem mindegy hogy feng-shui, vagy fing süvit.
2012. máj. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sehogy! Felejtsd el a feng-shui-t és keress egy rendes értelmes srácot!
2012. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Bármit csinálsz a szobáddal, a barátod csak úgy attól hogy te ott babrálsz nem fog visszajönni, rajtad múlik hívd fel, hogy hijányzik és hogy megbántad a szakítást, szeretnéd őt visszakapni, és beszéljétek meg a problémát, ami nagyon fontos: MARADJ HIGGADT NE LEGYÉL HIRTELEN HARAGÚ! ez a hirtelen haragság összetud vágni egy két kapcsolatot.

Szerintem az ezotériás dolgokról mondj le, mert homeopátiásak szerintem..

sok szerencsét, és továbbiakban boldogságot:)

16/F

2012. máj. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Még mindig idő kell neki :( Nagynehezen felveszi a telefont, de elég visszautasító velem. Elmondtam 100x hogy mennyire sajnálom, hogy bocsánatot kérek, és hogy én is megbocsátok azért, amit ő tett. De mindig csak annyit mond, oké, meg hogy köszönöm, de nem változik a hozzáállása... mára azt ígérte, h beszélgetünk skype-on, de úgy kellett kicsikarni ezt is... nem tudom, mit tehetnék még. Meg ha nem akar akkor miért nem küld el végleg? De nem teszi...mindig csak azt mondja, idő kell, idő kell...
2012. máj. 20. 08:26
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira szánni való gondolkodás, hogy "ha összetöröm a monitort, jobban lesz a fater?"


Meg kéne beszélned VELE a dolgokat, nem egy szerelemsarokkal. Bár a férfi szolidaritás jegyében lehet, hogy jobb lenne téged távol tartani tőle. Szóval hagyd a francba, ha megvolt a szakítás, cseszheted.


21F

2012. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 mustafa33 ***** válasza:
Ne egyél babot, nem lesz fing sui, hátha visszajön ha már tiszta a levegő.
2012. jún. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!