Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Ha tükör van az ágy alá...

Ha tükör van az ágy alá lerakva, tényleg visszaveri a káros földkisugárzást, föld alatti vízér negatív hatását? És a hőtükör fólia is alkalmas erre?

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 12:14
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 A kérdező kommentje:
Na látom, nem csak kételkedők vannak itt. :-)
2014. okt. 6. 21:32
 32/68 anonim ***** válasza:
77%

"én már jelöltem ki kút helyét és a mai napig ad vizet"

Ezt a meglepetést!

Mivel a talajvíz szintje nagyjából egyenletes, úgy kb. mindegy, hogy hol fúrsz le egy telken belül. Ne legyen a wc mellett.

Esetleg ha pont ott van egy szikla, az lehet gond, de az többnyire látszik a felszínen is.


Amúgy pedig aki szkeptikus, az általában jobban ért ehhez a témához, mint a hívők.

2014. okt. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 homo ludensz ***** válasza:
37%
Annyit még ha megengeditek hogy a templom oltárrésze a Ley vonalban van többnyire és a templom többi területe értelemszerűen a Szent-György vonal vagy háló fölé van építve. A nagy Dómok,Bazilikák olyan helyekre lettek építve ahol széles,erős Szent-György struktúrák metszik egymást.Javaslom menjetek be egy ilyen helyre és egy ideig tartózkodjatok bent. Rá fogtok jönni a saját kicsinységetekre a méreteket és az erőteret megtapasztalva. (Ez is volt az egyház célja.)
2014. okt. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:

"Amúgy pedig aki szkeptikus, az általában jobban ért ehhez a témához, mint a hívők."


Hát persze, a szkeptikusok nagyon értenek a radiesztéziához, miközben el sem hiszik, hogy létezik.

2014. okt. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne értenének hozzá?

Tudod: nem hülyék.

Nem olyan bonyolult ez a "technika": fogd meg a pálcát, aztán figyeld, hogyan mozog. Azt ugye nem akarod bemesélni, hogy valaki érti is a mögötte levő "technikát"?


De volt már tudományos vizsgálat is erről. Nagyjából a pálcát tartó ember vágyai szerint mozdul el a pálca.

2014. okt. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
33%

Akkor levonom a szkeptikus féle következtetést:víz ott található a pálcával, ahol az ember vágyik rá.

Akkor én most fogok egy pálcát és keresek olajat.Arra vágyom, hogy legyen egy jövedelmező olajkutam itt a háztömb előtt!

2014. okt. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
76%

Na látod, ez a tipikus ezoterikus gondolkodás.

Talajvíz gyakorlatilag mindenhol van mifelénk... legfeljebb 80 méter mélyen.

De azt ki mondta, hogy olaj is van?


Másrészt, azt mondtam, hogy A PÁLCA OTT REZEG, ahol az ember ÚGY ÉRZI.

Azt nem mondtam, hogy a víz is ott van!

2014. okt. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:

#36

Tudod, mi a "csúsztatás"?

Szándékos félrevezetés.

.

Ha tudod, miről beszélsz, akkor EGY pálcát ne fogj, két pálca kell az eredményes kereséshez!

(Ebből következik, hogy lövésed sincs, mihez szóltál hozzá...)

Nem megengedőleg feltételezve, hogy a pálcákkal kimutatható a víz jelenléte, miből gondolod, hogy olajra is működik?

Úgy mondasz ellen, hogy a kiindulási feltételt meghamisítod.

.

A kérdéshez:

hőtükör-fólia nem jó, az a káros sugárzást átengedheti, a Föld hősugárzását viszont visszaveri! Hidegebb lesz a lakásod!

2014. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 homo ludensz ***** válasza:
Nos én az egypálcás mérést tanultam és én azzal is mérek de biztosan jól működik a hagyományos két lengyel pálcával a keresés annak aki azt részesíti előnybe. A XX. század elején mikor ráébredtek a kőolaj nélkülözhetetlenségére egyre modernebb eszközökkel keresték a "kincset". Azért leírok egy korabeli demonstrációt amit ma már megmosolyognának. Sorban leraktak üzemanyag kannákat némelyikben víz volt másokban olaj teljesen tetszőleges elrendezésben. Előhívták a kereső embert és nevetéshez készültek.Az elővette a ingáját,az ingár egy vékony rugólapra rögzítette majd végig ballagott az ingát a kannák fölött tartva a kannák során. Lás csodát az inga kilengett a víz vagy az olaj karakterszámának függvényében de a rugólap beütött minden olajat tartalmazó kanna felett. A nevetés elmaradt. Akit érdekel megírom ki volt a kísérletet demonstráló személy.
2014. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:

Vassy végzett ilyen kísérletet "vizes" emberekkel - VALÓBAN dokumentáltan.

Azok nem találtak el semmit.

2014. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!