Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Ha tükör van az ágy alá...

Ha tükör van az ágy alá lerakva, tényleg visszaveri a káros földkisugárzást, föld alatti vízér negatív hatását? És a hőtükör fólia is alkalmas erre?

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 12:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
Nem ér semmit a tükör, én próbáltam, inkább tedd át az ágyadat olyan helyre, ahol nincs káros sugárzás, nálam bevált, elmúlt a gondom, amit okozott a rossz helyen alvás.
2014. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
Ágy fölé semmiképp ne rakd, mert visszaveri a sötétséget.
2014. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 Legoman ***** válasza:
Én is azt tudom mondani, hogy helyezd át az ágyadat.
2014. okt. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
40%
Tükör eleve ne legyen a hálószobádban. Az ágy áthelyezése valóban a legjobb módszer. Vannak ugyan "házi praktikák", de egyik sem ér fel ezzel. Kivéve, ha ismersz valakit, aki tud földsugárzás ellen védeni.
2014. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
59%

"A komoly geológiai műszerek mellett látsz valahol lengyel-pálcát? "


És amikor még anno nem léteztek komoly geológiai műszerek, akkor honnan a kútásók, hogy hol lehet majd vizet lelni?A macska jelölte ki nekik?

2014. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
*honnan tudták
2014. okt. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
34%
Akit nem érdekel ez a téma, nem hisz benne, az minek okoskodik olyasmiről, amiről fingja sincs? Nem kötelező benne hinni, hozzászólni sem.Tovább lehet lapozni.Vagy ahhoz már külön ész kellene?
2014. okt. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
42%

A templomok energiájával kapcsolatban:A régi templomok építésénél is használtak pálcát, mivel a templomokat a különös erőterű Szent György vonalak kereszteződésére építették.Ez egy pozitív kisugárzású tér, de jóból is megárt a sok, benne feküdni, állandóan ebben tartózkodni ugyanúgy zavaró és megbetegítő hatású lehet, mint az eleve negatív hatású vízerekben és törésvonalakban például.


a lakásunkban például van egy olyan hely, ahol senki nem tud nyugodtan aludni és amíg ott volt az ágy, aki azon feküdt, folyamatosan betegeskedett.Az ágyat pár méterrel arrébb rakva ezek a problémák megszűntek. Több ismerősömnek is sikeresen segítettem már makacs egészségügyi problémán az ágy áthelyezésével. De mint mondtam, nem kell benne hinni, majd az orvos meggyógyítja a rákot, ő a szakember....

2014. okt. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 homo ludensz ***** válasza:
59%
Azt mondom szerezz egy olyan térképet mondjuk egy fél megyéről amelyen jelölve vannak a templomok. Tanulmányozd és biztos vagyok benne hogy logikát találsz az ottlétükben. Megsúgom én már jelöltem ki kút helyét és a mai napig ad vizet. Azért nagyon kíváncsi lennék ha valahol eltervezik hogy fúrnak egy kutat mondjuk locsolni és odajön a mester s megkérdezi hogy hova gondolta? Vajon ő miután fogja eldönteni hogy hova állítsa fel a berendezését? Az oda jó lesz, vajon elég indok neki? Nem két fillér egy olyan fúrt kút amelyik az év minden szakban ad vizet. Ne feledjétek hogy a XIX. század utolsó harmadában lett igény a kőolajra de vizet ittak évezredek óta az emberek.A "vesszős ember" feladata volt hogy vizet keressen és a régi kutak szerint talált is.
2014. okt. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
40%
Egyébként szkeptikusoknak: Nem a pálca találja meg a vizet, hanem az ember.A pálca csak jelző eszköz.Nagyjából olyan, mint a vaknak a kutya, vagy a bot.
2014. okt. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!