Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Ha tükör van az ágy alá...

Ha tükör van az ágy alá lerakva, tényleg visszaveri a káros földkisugárzást, föld alatti vízér negatív hatását? És a hőtükör fólia is alkalmas erre?

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 12:14
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 homo ludensz ***** válasza:
A tükör akkor lenne igazán hatásos ha végig érné a fekvőhelyet és 100%-osan ép a foncsorozása. Azonkívül drága és körülményes akkora méretben a beszerzése s a takarításnál könnyen sérülhet.Mondjuk én nem vagyok tükörpárti de aki gondolja tegye. A tükör árának töredékéért kirántom egyszer s mindenkorra a káros geopatikus sugárzásokat és "kilöketem" a falon túlra. (ha nincs szomszéd!)
2014. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
100%

Új lakásban eleinte én is nehezen tudtam elaludni. Nejem hívott egy "pálcás embert", ki megállapította, hogy mindenféle vonalak vannak a hálószobában, csak átlósan elhelyezett ágyban tudnánk rendesen aludni. (Szekrényeket kirakni, mert csak úgy fér el, stb.)

Redőnyt szereltettünk az ablakokra, azóta alszunk mint a bunda.

2014. okt. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 homo ludensz ***** válasza:
0%
Akkor ti nem az káros sugárzásoktól nem tudtatok aludni hanem az utcai fényektől vagy zajoktól. A Hartmann háló a föld "ideg hálózata" és egyidős a földel. Más geopatikus sugárzások állandóan változnak egy nagyobb földrengést követően átrendeződnek. Nem a szobát kell átrendezni erre szoktam biztatni azokat aki egyáltalán eljutnak idáig inkább természetes anyagokból kell a derékaljat megvetni amire lefekszünk.(kókuszmatrac stb.) Régen kitömték friss szalmával a szalmazsákot és jót aludtak rajta és időnként cserélték mikor törekesedett.Ma már mások az elvárások de vannak olyan matracok amelyekkel ez megteremthető.Sok félremagyarázott tény és kérdés itt a hozzászólásokban felmerült amit képességeim határain belül igyekszem a helyére tenni. Egyet azonban tartsunk szem előtt: ahány ember annyi meggyőződés és ezt tartsuk tiszteletben.Köszönöm.
2014. okt. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 A kérdező kommentje:

Még felújítás alatt van a ház. Azért gondoltam hőtükör fóliára, mert még nincs lerakva a padló sem, meg szigetelés sem. Nincs berendezve a szoba, ...

A feng-shui szabályai miatt sok lehetőségem nincs a variálásra, mert 16 négyzetméter az egész helyiség, ablak, ajtó pozíciója adott.

2014. okt. 26. 10:42
 65/68 yosimitsu01 válasza:
Az emberi agy mintákat keres és tárol az eddigi megélt események alapján. Ami annyit tesz , hogy ezekből lesz a babona. Ha a kedvenc pólódban ülve nyer a kedvenc csapatod , majd ez megismétlődik párszor , akkor az agyunk összefüggéseket keresve azt tapasztalta , hogy összefüggés van. Azaz kialakul a babona ergó ha a kedvenc pólómban ülök sportot nézni akkor megint nyernek. Pedig pont nem emiatt nyernek mert te a kedvenc pólódban drukkoltál nekik. Ugyan így ha sokszor mondanak valmit akkor azt az agyunk tárolja , majd figyelmeztet pl nem meny át a létra alatt. ne öld mg a pókot stb. tehát alapból az agyunk irányít tudat alatt, és a hit az ami erős. A hited az mi képes sok mindenre. . Nem a képzeletről beszélek. Tudósok kimutaták , hogy maga az akarat képes akár egy méterre lévő tárgy körüli energiát megváltoztatni . Hiszen elektronok millió működnek egyszerre. A tükör tuti , hogy ha vissza is ver bármit az nem azon tulajdonsága miatt történik mint amit mi ismerünk belőle , hanem anyagi mivoltjából atomi szinten nem enged át adót dolgoka. Igazából csak annyit akarok ezzel kifejteni , hogy bár valamelyes szinten hiszek a nem megmagyarázható dolgokban akkor is racionalitást keresek benne választ. Szóval ha hiszed , hogy működik akkor élj vele. Hiszen a halálos betegségből is csak azok gyógyulnak meg aki hisz a felgyógyulásban .
2014. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 homo ludensz ***** válasza:
Mondok egy első hallásra bődületesnek tűnő hülyeséget. Ha ismétlem ha módodban áll(na) szerezni 16 négyzetméter akár csak 0.5-0.6 mm. vastagságú saválló rozsdamentes (króm/nikkel) ötvözet lemezeket akkor szigetelés után a padló alá az egész szoba vagy ahová az ágy kerül érdemes lenne lefektetni. Sajnos én már parkettázás után jutottam el idáig és a szőnyeg alatt van s ebből örök harc kerekedik pedig a nejem is tájékozott ezekben a dolgokba,de ő takarít. Babona vagy sem ezen nem töprengtem csak elvégeztem néhány radiesztézia tanfolyamot mert szerettem volna tisztán látni.Persze én csak leírom amit tudok vagy tudni vélek és mindenki maga dönti el hogy mit gondol.
2014. nov. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy ha működik a módszer, akkor inkább tükörre, vagy lemezre költök szívesebben, mint gyógyszerre. Nem vagyok nagyon eleresztve anyagilag, de a mai világban semmi sincs ingyen.
2014. nov. 1. 12:43
 68/68 anonim válasza:
A tükör jó csak lefele legyen fordítva a föld felé,de használhatsz az ágyadhoz füstkvarcot négy darab kell az ágy sarkához vagy a szoba sarkaiba lerakni időnként le kell mosni
2015. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!