Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hisztek a jóslásban? Kinek...

Hisztek a jóslásban? Kinek jött be amit jósoltak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem.


"mért nem a jósok nyerik az ötöslottót?"

2010. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hogy mennyire igazad van első....
2010. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Én hiszek. Múltkor 25.000 Ft-ért megjósolta nekem, hogy figyeljem csak meg: mikor reggel felébredek, világos lesz. Esküszöm, hogy ilyen pontosan előrelátni valamit, az nem semmi! Hát én nem sajnálom tőle azt a pénzt...
2010. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
persze, hogy világos lesz... mert már reggel 5-kor világosodik. ez 25 rongyért nem érte meg akkor.
2010. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A jósoknak nem szabad megjósolni a lottó számokat!Én még nem voltamjósnál,de az 1ik ismerősömnek minden bejött.A lányának is jósolt pasjairól fényképről,és elmondta mikor lessz vége a kapcsolatinak és miért.Ez is igaz volt.
2010. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

mért ne szabadna megjósolni nekik?

ez a legszarabb kifogás...

odaadhatnák a a pénzt rákos kisgyerekeknek vagy mittudomén.

ráadásul ha tényleg megtudnák jósolni a számokat, akkor ne mondd nekem hogy a több millió jósból egy sem akarná magának a pénzt.

nézd meg hány pedofil pap van.

kivétel erősíti a szabályt.

2010. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Nekem 1x kártyából jósoltak. Nem akartam, mert akkor tanulta az illető, meg nem akartam, hogy ha valami rosszat jósol tuti befordulok. Végül jósolt és minden pontosan úgy történt, ahogy megjósolta. 4 év alatt jött össze minden.

Amit jósoltak:

- akkor volt 1 haver srác és vele megszakad a kapcsolat miattam, majd később kibékülünk, de az bár nem lesz olyan (bejött)

- szó szerint azt mondta a csaj, hogy mindent csináljak ugyan így mint ahogy most, mert nagyon jó anyagi körülményre teszek szert (bejött)

pedig munkahely váltás, kínlódás következett aztán, de rá vagy 2 évre valóban bejutottam 1 olyan melóhelyre ahol marha jól kerestem, férjem is talált a jóslás után 1 évvel egy ilyen melóhelyet és tényleg anyagilag toppon voltunk

- ami mellbe vágott, hogy azt mondta nem várt gyerekem lesz a férjemtől (ekkor még nem voltunk házasok)

...és valóban 4 év múlva, valóban terhes lettem amire nem is számítottunk

A jóslat óta kb 6 év telt el.

Minden bejött amit jósolt. A melóhelyet azért írtam múltidőbe, mert jelenleg itthon vagyok a gyerekeimmel (2 hónapja született meg a második gyerekünk), de magasabb posztra várnak vissza, ha minden igaz, mivel addigra meglesz a 2. diplomám is. Férjem kirúgták idén januárban a jól fizető melóhelyről, de rá 2 hétre egy jobban fizetőt talált.

Bocs ha hosszú voltam, de én sosem hittem az ilyesmiben és minden úgy történt ahogy az akkori kolléganőm jósolta. Ettől független magamtól nem mennék el jóshoz.

29/N

2010. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem jósoltak,nem jött be,így nem hiszek benne.
2010. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nekem már többször is jósoltak,volt ami bejött volt ami nem,a lényeg hogy csak igazi,hozzáértő jóshoz szabad elmenni,olyanhoz akinek már többször bevált a jóslata.

Az utcai leszólítós-okat figyelmen kívül kell hagyni.

Nálam eddig 70% ban jött be (valódi) jós jóslata.

A jövővel kapcsolatos valósághű álmaimban jobban hiszek ami gyakran 100% ban teljesül.

2010. júl. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Merlinnél voltam.Ő szokott a tv-ben lenni.Pesten van.
2010. júl. 23. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!