Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ez véletlen lehetett a tarotba...

Ez véletlen lehetett a tarotban?:D

Figyelt kérdés

Nem igazán hiszek benne, de szoktam szórakozni unalmamban ilyen netes tarot kártya vetéssel. Mindegy, melyik, amit kidob a Google éppen, azt mindet végigpróbálom.

Volt egy nagy szerelmi csalódásom és akkor kezdtem ezt az őrületet.


Aztán belekezdtem egy búfelejtő kapcsolatba egy nagyon szimpatikus emberrel, és sorozatban elkezdett a kártyákban az lenni, hogy hamarosan nagyon szerelmes leszel, ez a kapcsolat a megváltás, diadalmenet meg mit tudom én.:D Állandóan az jött ki, hogy a nagy szerelem vár rám. Az azt megelőző sötét 1,5 évben meg tényleg mindig a negatív lapok jöttek.

Na szóval annyira jó kártyák jöttek, hogy kezdtem magamat beleringatni abba az érzésbe, hogy megtaláltam azt, akivel meg fogok öregedni.

Viszont időnként elszomorodtam, mert feljött bennem az a másik, akit szerettem. De bíztam benne, hátha át tudok szeretni ebbe a másikba, ezért nem adtam fel sokáig.

Aztán valahogy mégse ment, mert a testem tiltakozott szex közben és ő ezt észrevette.

Könyörgött nekem, amikor rájött, hogy kezdek kihátrálni, de mindezt nem én akartam így, csak vittek az érzéseim másfelé, el tőle.


Aztán az az illető, akit szerettem, hirtelen a semmiből, 1,5 év hallgatás után felbukkant és egy rövid, de nagyon szenvedélyes pillanatra egymásra találtunk.

Akkor gondolkoztam el azon, hogy mintha a kártyák ezt megjósolták volna, mert őrülten szerelmes lettem és boldog arra a pár napra, amíg véget nem ért.

Mintha a kártyák végig jelezték volna, csak épp nem arra az illetőre, akire én gondoltam.:) Azt meg végképp nem hittem volna, hogy a nagy boldogság kereken 2 napot jelent majd.:D



2021. máj. 23. 22:12
 1/10 anonim válasza:

A jóslat nagy szerelmet ígért, de a nagy szerelem nem hinném hogy 2 napig tartana. Nem hiszek ebben - és nem szeretnék ezzel senkit megsérteni aki ebben hisz - mert olyan általánosságokat jósolnak amely bárkire igaz.


Ha most leírom, hogy XY életében a héten nagy csalódás következik be, akkor arra fog koncentrálódni, hogy az életébe csalódás következik be és az egyszerű semmitelen csalódást is elkönyvelheti annak, hogy ez a jóslat beteljesült.

2021. máj. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A nagy szerelem 3 éve tart. De csak 10 másodpercig voltam a karjában és kb. 2 napig hihettem azt, hogy nem dob el újra és újra és újra...
2021. máj. 23. 23:38
 3/10 anonim válasza:

#1-es vagyok. Átéltem már ezt a újra fellángolást és visszahúzást, de rájöttem hogy csak pótlék vagyok és nem szeretek hullámvasutazni, így már elengedtem a témát. Bármennyire is szeretem vagy épp szerettem, újra már nem mennék bele. Nincs kedvem fiatalon az életem egy ilyenre 'pocsékolni'. Nem a személlyel van a gond, hanem hogy ezt kell játszani.


Gondold át, hogy neked megéri vagy sem ezzel az idődet tölteni és álmodozni.

2021. máj. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én már kiszálltam a hullámvasútból. Nem álmodozok és soha többé nem tud utánam nyúlni, mindenhol tiltottam, arra meg gyáva, hogy csak úgy megkeressen személyesen.


Én nem csak pótlék lettem volna, ebben nem hiszek, de a családját nem akarta miattam felrúgni és ezt megértem, nekem is van gyerekem.

Én nem pocsékoltam erre a fiatalságomat. Nekem ennyi esélyem volt a szerelemre még mielőtt végleg megöregszem.

2021. máj. 23. 23:57
 5/10 anonim válasza:

Még mindig a megunhatatlan #1-es vagyok.

Dehogy volt ennyi esélyed a szerelemre. Kivéve ha zárdába vonulsz, de kétlem. Sőt, még a zárdában is lehetsz szerelmes.

Visszatérve a lényegre, lehet a nagy szerelem még nem kopogott be. Valakik 30as évük elején mondják azt hogy ez az igazi, de vannak akik szinte a halálos ágyukon találják meg. Lehet két év múlva visszalépsz ide és jót nevetsz a nagy szerelmeddel, hogy miket írkáltál ide.

2021. máj. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Drága vagy. Hát én olvastam könyvet, akit olyasvalaki írt, aki haldoklókkal is foglalkozott. Szinte általános a haldoklóknál, akár heteroszexuálisok, akár homoszexuálisok, hogy az egyik legnagyobb fájdalmuk a végén, hogy sosem találták meg a viszonzott szerelmet. Én úgy látom, hogy a többségnek ez nem jön össze soha.
2021. máj. 24. 00:06
 7/10 anonim válasza:

Már ki se írom, de azért mégis hogy a hihetetlen #1-es jelentkezik.


Nekem is az lenne a talán az egyik legnagyobb fájdalmam a halálos ágyamon, hogy nem volt kivel megosztanom az életem úgy ahogy akartam volna. 20 éves vagyok és nincs párkapcsolatom és nem is látom a jövőben hogy lenne. Talán nem is lesz, de a lehetetlenre is van esély. Fiatalság-bolondság, de ami késik az nem múlik. Szeretek így is élni és élvezem a dolgokat, de talán ez hiányzik.. de meh. Majd minden elérkezik, talán a MÁV-on utazik éppen és késik.

2021. máj. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen
2021. máj. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni a lapokat, a sablon leírás ugyanis csak valami általánosat állapít meg, valami egyoldalút, és atarot lényege pont az árnyaltsága.

Egyébként az ember hajlamos a hangulatának megfelelően szelektálni a látottakat, olvasottakat. Ha szerelmes, akkor minden lap arra fog utalni, ha épp válságban van, akkor meg arra.


Sose add fel. A boldogság, az érzelmi stabilitás, szerelem nem a sorsba van kódolva elsősorban, hanem döntések és gondolkodásmód kérdése. A tarot is ezt mondja, csak megsegíti a döntéseket, nem a jövőt jósolja. Halálos ágyon keseregni meg elég kár.

2021. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm.:)

Hát a belemagyarázásban is profi vagyok, ez tény.


Nem jön ez nekem össze, de az élethelyzet se volt megfelelő, mert házas volt.

2021. jún. 15. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!