Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Volt már, hogy láttad a...

Volt már, hogy láttad a jövődet vagy valaki másét és szóról szóra, pontról pontra megtörtént?

Figyelt kérdés

Nekem már volt, hogy képek villantak be és mindig mondtam az illetőnek, hogy mit láttam vele kapcsolatban. Ezek be is következtek. És sajnos láttam az én jövőmet is. Láttam, hogy mit fogok dolgozni, hol fogok élni és hogy lesz berendezve a lakásom (nem tervezgetés, hanem bevillanásokról van szó) és hogy meghal egy szerettem.

Ezeket mind láttam, gondolatokban villant be. És hesegettem, hogy nem így lesz és sajnos minden megtörtént. Hiába akartam az ellenkezőjét.

Ez mi lehet... szerencsétlen véletlenek sorozata vagy a vonzás törvénye? Az utóbbiban mondjuk nem hiszek, abban sem, hogy jós képességeim lennének. De szerintetek nem furcsa?



2021. okt. 19. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Előreláttam a frontális balesetem.

Apu halála előtt mondtam anyunak,hogy már ne siessünk, mert most halt meg.

Balesetnél láttam a kocsit, a személyt aki vezette.Ezt anyunak elmondtam egy évvel a baleset előtt volt.A sérülések is azok voltak, amiket előre megálmodtam.

Félelmetes hogy tényleg létezik ez a jelenség.

2021. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazad van. Félelmetes, hogy van ilyen. De mi lehet ez... és a legrosszabb, hogy bárhogy akartam az ellenkezőjét nem lehetett megakadályozni.
2021. okt. 19. 19:57
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

1 ,nagyon sajnálom,részvétem!

Az Anyukám keresztanyja(nagypapám nővére) már egy jó ideje rákos beteg vot. Sokszor volt itt nálunk,borzasztóan szerettem.

Március elején kórházba kellett vinni,mert a tüdejével volt valami probléma. Hála Istennek jobban lett 2 het múlva,ezért haza is engedték. Ez után újra kórházba kellett vinni.

Persze Nagypapám és a Nagymamám azonnal megszerették volna látogatni,nagyon megrázta őket az esemény . Anyukám keresztanyja állatpota sokat javult,ezért a lánya,(aki nem mellesleg a kórházban dolgozik) ugy vélte hazaengedik.

Kértük,hogy csináljanak egy covid tesztet,biztos ami biztos. A lánya azt mondta rendben,csinál. Szolt,hogy negativ lett,elmehetnek.

Miután hazaértek a Nagyszüleim 3 nappal meghalt a Papám nővére😥 Kiderült ,hogy a lánya nem is csinalt tesztet,és covidos volt. Mindenki elkapta,kivéve ő. A Nagymamám születés Napján( 60.)kórházba kellett vinni a Nagypapám,a Mamám is borzasztó beteg volt. Sose láttam még így..

A Papám 30napot volt lélegeztető gépen,hihetetlen erős volt,de nem bírta😭


Én ebből rengeteget láttam,főleg az egészségügyis nő hazugságát. Éreztem,hogy nem kell elmenniük..

2021. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Grimfox ***** válasza:
100%
Én csak háromszor, lényegtelen eseményeket, és mindhárom esetben csak álomban láttam előre. Mindhárom esemény pár másodpercig tartott csak. Kettő közvetlenül másnap megtörtént, egy nem tudom pontosan mennyivel az álom után, de amikor megtörtént, emlékeztem, hogy ezt álmodtam korábban. Ebből csak egy volt igazán érdekes, ekkor egy vadidegen ember arcát láttam. Kizárólag egy sötétben kirajzolódó arcot, oldalról. Az arcot másnap láttam a metrón, csak nem sötétben, hanem a tömegben.
2021. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tudi333 ***** válasza:
100%
Igen. Van ilyen. "Szándékosan" is lehet csinálni, de nem mindig érdemes. Én is láttam már és most is tudok olyat, amit jobb lenne ha nem tudnék.
2021. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Igen, de általában álmomban és szimbolikusan, de jól megfejthetően. Általában mindig akkor tudtam megfejteni, amikor bekövetkezett.

Vadidegenekről is, távoli országban, terrorcselekményt.

Egyszer levert a víz, mert visszaolvastam a tinédzser kori naplóimat jó 10 évvel később és leírtam benne egy már elfelejtett álmomat, amiben mamám egy asztalon feküdt, láttam felnyílni a hasát és fém lapok voltak benne. Mama pár év múlva gyomorrákban halt meg, kivették az egész gyomrát és gyomor nélkül élt 1,5 évet a halála előtt. Amikor mama rákos lett, én már nem emlékeztem az álomra, csak a napló amikor a kezembe került, akkor döbbentett meg.

Aztán 1-2 kisebb bajt is megálmodtam, pl. egyszer álmomban védelmezően átöleltem a kislányomat és olyan rossz érzéssel ébredtem fel az álmomból. Másnap felhívtak az oviból, hogy ne ijedjek meg, de hanyatt lökték a tornateremben és nagyon nagyot koppant a feje. Nem lett belőle nagy baj szerencsére, de szerintem megéreztem álmomban.

Olyan is volt, amikor egy mondat villant be, pl. valakire gondoltam és lett egy gondolat a fejemben: meghalt az apukája. Megráztam magam, nem tudtam, honnan jön ez a gondolat. Kb. 1-2 hónappal később tényleg meghalt az apukája.

2021. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Unokatestvérem az édesapja betegségét és halálát álmodta meg. Álmában anyukám azt mondta neki (anyukám már jóval korábban meghalt), hogy Timi, édesapád nagyon nagyon beteg.

Olyan szinten megrázta az álom, hogy másnap a munkahelyén alig bírták megnyugtatni. Kb. 1-1,5 év múlva pár hónap alatt elvitte a rák nagybátyámat, ami nyilván nem akkor kezdett el növekedni benne.:( Nem volt még olyan öreg, élhetett volna még...

2021. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek őszinte részvétem. Szörnyű dologok ezek.
2021. okt. 19. 21:11
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

3 amúgy miért lett lepontozva?

Csak úgy érdekel, velem Hála Istennek meg nem történt ilyen.

2021. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem. Én mindenkinek zöld jelet adtam.
2021. okt. 19. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!