Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Volt már, hogy láttad a...

Volt már, hogy láttad a jövődet vagy valaki másét és szóról szóra, pontról pontra megtörtént?

Figyelt kérdés

Nekem már volt, hogy képek villantak be és mindig mondtam az illetőnek, hogy mit láttam vele kapcsolatban. Ezek be is következtek. És sajnos láttam az én jövőmet is. Láttam, hogy mit fogok dolgozni, hol fogok élni és hogy lesz berendezve a lakásom (nem tervezgetés, hanem bevillanásokról van szó) és hogy meghal egy szerettem.

Ezeket mind láttam, gondolatokban villant be. És hesegettem, hogy nem így lesz és sajnos minden megtörtént. Hiába akartam az ellenkezőjét.

Ez mi lehet... szerencsétlen véletlenek sorozata vagy a vonzás törvénye? Az utóbbiban mondjuk nem hiszek, abban sem, hogy jós képességeim lennének. De szerintetek nem furcsa?



2021. okt. 19. 19:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tapasztaltam ilyet régebben is, mostanában pedig majdnem heti szinten.

A legjobb az volt, mikor egy “kellemetlen” kérdésre jól fel tudtam készülni, mivel éreztem, h meg fog történni.

2021. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%
Több tízezer ilyen volt velem.
2021. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyi dolgozó vagyok, és van, hogy megálmodom, másnap milyen betegek fognak jönni, van, hogy percre pontosan tudom. Sokszor vagyok lecseszve, hogy inkább ne is szólaljak meg ezzel kapcsolatban, mert tudják a kollégák is, hogy mindig beválik, és nincs kedvük úgy dolgozni, hogy én beharangozom este 8-kor, hogy hajnal 4-kor beteg fog jönni. Túl sokszor volt már ilyen, hogy véletlen legyen. Nagyon erősek a megérzéseim, és nagyon jó emberismerő vagyok, ami néha jó, néha rossz.
2022. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!